Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

D. Casey: „JV padarė daugiau, nei mes galėjome jo prašyti“ (J. Valančiūno komentaras)Jonas Valančiūnas sužaidė vieną geriausių mačų ne tik šį sezoną, bet ir apskritai per ligšiolinę savo NBA karjerą. JV pagerino visų kada nors stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje buvusių lietuvių atkovotų kamuolių rekordą – su 23 sugriebtais kamuoliais per vieną susitikimą jis aplenkė ir Žydrūną Ilgauską (22), ir Arvydą Sabonį (20).

J. Valančiūnas su šiuo rodikliu tapo ir visų laikų Toronto „Raptors“ (25/13) rekordininku skaičiuojant tik namų rungtynes.

Nors iš žaidimo uteniškis ir neatakavo itin taikliai (6/18 dvitaškiai, 6/6 baudos), jis šį kartą puikiai darbavosi gynyboje, kur pristabdė varžovų aukštaūgį Alą Horfordą, likusį su 14 taškų, ir neleido laisvai nardyti po savo krepšiu kitiems Bostono „Celtics“ (23/15) atstovams, kuriuos lemiamu metu (per paskutinę pusantros minutės) apdovanojo dviem blokais.

Be to, JV būnant aikštėje „Raptors“ už svečius buvo pranašesni net 17 taškų ir sugebėjo išplėšti svarbią pergalę 114:106, nors likus žaist pusę kėlinio dar atsiliko 91:100.

Tiesa, kaip ir įprasta po dvikovos J. Valančiūnas buvo lietuviškai kuklus ir gyrė visos komandos pastangas, o ne savo istorinį pasirodymą.

„Mes visi buvome aktyvūs, žaidėme energingai, atitvėrėme varžovus, darėme kitus smulkius dalykus, ypač antroje dalyje. Todėl ir laimėjome rungtynes“, – sakė jis.

Paklaustas, kaip jam pavyko susitvarkyti su A. Horfordu, JV pirmiausia už patarimus dėkojo treneriams.

„Kiekvieną dieną aš mokausi. Išmokau šio to po paskutinio mačo su jais. Kalbėjau su treneriais ir padarėme tam tikrus pakeitimus, kaip turėčiau gintis.

Buvau aktyvesnis, nebeleidau jam mėtyti tritaškių. Mano užduotis buvo eliminuoti tai iš jo žaidimo. Jis vis tiek porą pataikė, nes yra geras žaidėjas. Bet svarbiausia buvo sustabdyti jo du prieš du su Isaiah Thomasu“, – teigė Jonas.

Jis sutiko su žurnalistų vertinimu, kad grumtynės aikštėje priminė atkrintamąsias varžybas, bet tikino, kad jie tam buvo pasirengę:

„Jie lenktyniauja dėl antros vietos, o mes – dėl pirmos. Buvo gera kova. Jie grūmėsi fiziškai, laikė rankomis, stumdėsi. Toks jų stilius. Tačiau mes neleidome, kad tai mus paveiktų, ir žaidėme savo žaidimą“.Pagyrų lietuviui šį kartą nepagailėjo „Raptors“ vyriausiasis treneris Dwane'as Casey, kuris prisipažino net pats likęs nustebęs tokio sėkmingo jo žaidimo.

„JV tobulėja, tampa vis geresnis. Ar jis jau išbaigtas produktas? Ne. Bet šiandien jis toks buvo. JV padarė daugiau, nei mes galėjome jo prašyti“, – po sunkios pergalės pažymėjo D. Casey.

Kitą mačą „Raptors“ žais šeštadienį namuose su Bruklino „Nets“ ekipa.alt
DELFI.lt ir Krepsinis.lt

alt
Reklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama