Reklaminis skydelis

Paieška


Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Nokautuojantis finišas: mačą moksleivis užbaigė galingu dėjimu suniokodamas krepšį (Video)JAV moksleivių krepšinio lygoje užfiksuotas išskirtinis epizodas. Rungtynės tarp namie žaidusios „Evans“ vidurinės mokyklos ir „Heritage“ vidurinės mokyklos komandų baigėsi anksčiau laiko, nes svečių žaidėjas galingu dėjimu tiesiog suniokojo krepšį – ir lanką, ir lentą.

„Heritage“ komandos lyderis, 196 cm ūgio šoklus puolėjas Isaiah Banksas išgarsėjo žaibiškai. Tam pakako vieno išties efektingo „tomahauko“ stiliaus dėjimo, kuriuo krepšininkas užbaigė greitą komandos kontrataką. Dėjimas buvo toks galingas, kad neatlaikė salės krepšys. Lankas nulūžo, o lenta suskilinėjo į smulkius gabalėlius, kurių dalis pasipylė ant parketo.

Nors tai nutiko trečiajame kėlinyje, mačas buvo nutrauktas, nes kuo pakeisti suniokotos lentos mokykla neturėjo. I. Bankso dėjimas vainikavo įspūdingą svečių pergalę 40:14.Pažymėtina, kad šio vaikino gabumai dėti į krepšį atsiskleidė jau gerokai anksčiau. Ką gali šis moksleivis, galima įsitikinti pasižiūrėjus ir šią ištraukėlę iš kitų rungtynių.Kiti žaidėjo įspūdingiausi epizodai:alt
DELFI.lt ir Krepsinis.lt

alt
Reklama

Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama