Reklaminis skydelis

Paieška
Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Ar Carmelo mainai leis sužydėti M. Kuzminskui?Vakar įvyko tai, kas atrodė neišvengiama jau daugiau nei pusmetį. Carmelo Anthony galiausiai palieka Niujorko „Knicks“ ir savo karjerą tęs Oklahomos „Thunder“, kur kartu su Russellu Westbrooku ir Paulu George‘u sudarys naująjį didįjį trejetą.Vis dėlto, kol didžioji dalis JAV apžvalgininkų ir krepšinio gerbėjų aptarinėja „Thunder“ galimybes įkąsti nenugalimiesiems „Golden State Warriors“, Lietuvoje šių mainų, į Niujorką pasiuntusių Dougą McDermottą ir Enesą Kanterį, pagrindinė tema yra „Knicks“ sudėties atsinaujinimas ir lietuvio Mindaugo Kuzminsko galimybės ateinančiame sezone.

Būtent C. Anthony buvo starto penketo žaidėjas toje pozicijoje, kurioje rungtyniauja ir vienas Lietuvos rinktinės lyderių – lengvojo krašto puolėjo. Nors debiutiniame savo sezone Kuzia retsykiais pažaisdavo ir sunkiuoju krašto puolėju, tačiau kur kas didesnė dalis laiko jam atitekdavo būtent žaidžiant „trečiuoju numeriu“.Tad bent iš pirmo žvilgsnio, atrodo, kad lietuviui atsiveria itin didelės perspektyvos ateinančiame sezone. 34,3 min. per rungtynes žaidęs Carmelo surydavo liūto dalį žaidimo laiko, o likusias 14 min. ir šiokias tokias nuotrupas nuo Kristapo Porzingio laiko ketvirtojoje pozicijoje susirinkdavo būtent M. Kuzminskas ir kitas puolėjas – Lance‘as Thomasas.

Dabar būtent L. Thomasui galima prognozuoti startinį penketą sezono pradžioje. Kartu su K. Porzingiu ir sezono pabaigoje atsiskleidusiu „centru“ iš Ispanijos Willy Hernangomezu jie turėtų sudaryti priekinės linijos trejetą mačų pradžiose.

Tačiau neabejotina, jog L. Thomasas nėra toks nepajudinamas, kaip Carmelo, ir M. Kuzminskui čia atsiveria puikus šansas ne tik gauti daugiau žaidimo laiko, bet galbūt ateityje išsikovoti startinio penketo žaidėjo rolę komandoje, kuri šiame sezone greičiausiai sieks aukštesnio naujokų biržos šaukimo.

Tiesa, reikia nepamiršti ir D. McDermotto bei E. Kanterio. Pirmasis rungtyniauja būtent lengvuoju krašto puolėju, o pernai iki iškeitimo iš Čikagos „Bulls“ šioje komandoje per 24,5 min. rinko po 10,2 taško.

Nors Oklahomoje jo vidurkiai krito iki atitinkamai 19,5 ir 6,6, tačiau atsinaujinančioje ir lyderių šalia K. Porzingio ieškosiančioje komandoje D. McDermottas sieks tapti tuo žaidėju, kuris užpildys Carmelo paliktas spragas.

E. Kanterio atveju, jo žaidimo laikas Kuzios tiesiogiai nepaveiks, kadangi turkas dažniausiai kyla nuo suolo ir rungtyniauja „centru“ arba sunkiuoju puolėju. Vis dėlto, jeigu E. Kanteriui pavyks sėkmingai susižaisti su K. Porzingiu, lietuviui gali nelikti itin daug laiko ketvirtojoje pozicijoje, o tai taip pat atimtų šiek tiek laiko iš žaidėjo.

Pagrindo geram E. Kanterio žaidimui Niujorke – apstu. Pernai Oklahomoje jis vos per 21,3 min. spėdavo rinkti po 14,3 taško ir 6,7 atkovoto kamuolio. Tiesa, turkas itin nuvertinamas už prastą gynybą.

Beje, kiek anksčiau sezone „Knicks“ pasipildė ir dar vienu M. Kuzminsko konkurentu – Michaelu Beasley. NBA klajoklis po klubus yra tikra taškų mašina (9,4 taško per 16,7 min. Milvokyje pernai ir 12,8 taško per 18,2 min. Hjustone užpernai), tačiau pasižymi savanaudiškumu, sunkiu charakteriu ir skylėta gynyba.

Vis dėlto, talento stokojančiai „Knicks“ uraganinis M. Beasley nuo suolo tikrai pravers, ir nors jo siekiai komandą atvesti į atkrintamąsias varžybas dabar gali skambėti kiek komiškai, tačiau gavęs šansą jis tikrai gali tapti solidžią statistiką renkančiu krepšininku.

Tad Carmelo mainai M. Kuzminskui išties atvėrė dideles galimybes jau vien dėl atsilaisvinusių 34 minučių aikštėje. Vis dėlto, „Knicks“ pasipildė dviem panašaus pajėgumo ir tos pačios pozicijos kaip lietuvio krepšininkais, taigi norėdamas išsikovoti daugiau negu tos 14,9 min. pernai aikštėje lietuvis turės ką įrodinėti treneriui Jeffui Hornacekui.alt
Marius Milašius | Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama