Reklaminis skydelis

Paieška
Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Žalgiriečiai po pergalės Londone: „Čia buvo labai malonu žaisti“ (Video)Kauno „Žalgirio“ komanda iškovojo gražią pergalę draugiškose rungtynėse Londone 87:61 nugalėdama Torūnės „Polski Cukier“ klubą iš Lenkijos.

Beveik sausakimšai „Copper Box“ areną užpildę ir neįtikėtiną atmosferą sukūrę kauniečių gerbėjai išvydo itin gražų ir efektingą savo numylėtinių žaidimą.

„Titans Cup“ trofėjų atsiėmę žalgiriečiai po rungtynių dėkojo susirinkusiems sirgaliams bei negailėjo jiems komplimentų už emocijas.

„Šventė buvo tikrai nepakartojama. Čia mus pasitiko vietiniai lietuviai ir parodė meilę „Žalgiriui“. Tikrai buvo labai smagu, didelis ačiū jiems. Jei tik bus galimybė, stengsimės vėl čia atvažiuoti.

Matome, kad ir žmonėms, ir mums patiems tai yra nepakartojamos emocijos“, – sakė „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius.

„Nedemonstruojame tokio žaidimo, kurį norėsime demonstruoti sezono metu, kai prasidės Eurolyga. Esame tik pažinimo stadijoje, nes vieni žaidėjai prisijungė anksčiau, o kiti vėliau. Turime nemažai bėdų, bet šioje sezono stadijoje tai yra normalu“, – kalbėjo „Žalgirio“ vairininkas.

„Atmosfera arenoje buvo tikrai nereali. Tiek daug lietuvių mus taip aktyviai palaikė. Salė mažytė, jauki, todėl daug emocionalių lietuvių joje priminė senąją Kauno sporto halę. Tikrai buvo labai smagu sužaisti. Žaidimas nebuvo gražiausias, bet galbūt šventę padarėme“, – pasakojo kapitonas Paulius Jankūnas.

„Įdomios rungtynės. Jau prasidėjo oficialus sezonas, sužaidėme rungtynes Lietuvoje ir čia įsiterpė draugiškos rungtynės, todėl jausmas buvo keistas. Bet kai atvykome ir pamatėme pilną salę lietuvių, supratome, kad žmonės yra pasiilgę krepšinio ir „Žalgirio“. Žmonės sukūrė atmosferą, kurioje buvo labai malonu žaisti. Čia gyvenantys žmonės nedažnai grįžta į Lietuvą ir neturi galimybės stebėti aukštesnio lygio krepšinio, todėl žmonėms tai buvo didelė galimybė, kurią jie išnaudojo“, – dėstė Artūras Milaknis.

„Nežaidėme labai gerai, tačiau žmonės mus palaikė ir mums padėjo. Jie suteikė papildomos energijos, kurios mums reikėjo. Tai buvo puiku“, – sakė Kevinas Pangosas, kuris šiose rungtynėse pelnė 14 taškų ir pagal rezultatyvumą nusileido tik 17 taškų surinkusiam Axeliui Toupane‘ui.altZalgiris.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama