MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Trečdalį „Kibirkšties“ taškų pelniusi S. Landry pakartojo asmeninį rekordą

Nesustabdomai rungtyniavusi Shenita Landry surinko trečdalį Vilniaus „Kibirkšties" (15-5) taškų ir atvedė sostinės klubą į pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL).

Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės vadovaujamas klubas paskutinėje tarpusavio reguliariojo sezono akistatoje uostamiestyje 82:69 (18:16, 14:13, 26:22, 24:18) trečiąsyk šį sezoną palaužė Klaipėdos „Fortūnos" (9-12) krepšininkes.

„Kibirkšties" lyderė per 26 minutes pelnė 28 taškus (10/16 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 5/11 baudos) ir pakartojo asmeninį karjeros rekordą, užfiksuotą sausio pabaigoje.

S. Landry taip pat atkovojo 9 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 35 naudingumo balus. Iki geriausio asmeninio pastarojo rezultato jai pritrūko dviejų balų.

Tuo metu „Fortūnos" komandoje be keitimų žaidusi Sandra Baliutavičiūtė pelnė 17 taškų (7/14 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 11 kamuolių ir įsirašė septintąjį dvigubą dublį šį sezoną.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Andrai Gabalytei smeigus tritaškį, „Fortūnos" atsilikimas sumažėjo iki šešių taškų – 56:62, bet tuomet Dalia Donskichytė atsakė dviem taikliais tolimais metimais, tris taškus pridėjo ir Laura Juškaitė bei pabėgo į priekį – 71:56.

„Fortūna": Andra Gabalytė 21, Sandra Baliutavičiūtė 17 (11 atk. kam.), Agnė Černeckytė 15, Erika Kregždytė 8.

„Kibirkštis": Shenita Landry 28 (9 atk. kam.), Dalia Donskichytė 13, Laura Juškaitė 10 (8 atk. kam.), Laurita Jurčiūtė 9.