Reklaminis skydelis

Paieška
Draugai

Reklaminis skydelis

Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Ne laiku: krepšininkai, kurie karjeras baigė per anksti (Video)Sportas daugeliui profesionalių atletų didžiąją gyvenimo dalį tampa pagrindine veikla ir pragyvenimo šaltiniu. Visame pasaulyje pilna pavyzdžių, kai net vyresnis amžius netampa kliūtimi profesionaliai sportuoti. Tačiau ne visų krepšininkų karjeros trunka ilgai, o kartais iš šios veiklos pasitraukiantys asmenys dėl nesuprantamų priežasčių tai padaro stebėtinai anksti.

Alfa.lt pateikia jums 3 krepšinio atletus, kurie savo laiku taip pat visame pasaulyje sukėlė daug kalbų, kadangi nusprendė karjerą baigti tiesiog per anksti.

Michaelas JordanasKo gero, sunkiai rastume asmenį, kuris domisi krepšiniu ir nėra girdėjęs šios pavardės. Šešis kartus NBA čempionas, daugybę kartų naudingiausias žaidėjas, olimpinis čempionas ir vienas garsiausių visų laikų pasaulio krepšininkų. Nors profesionaliame sporte M. Jordanas praleido daug metų, vienu savo karjeros sprendimu jis itin nustebino. Sportininkas šokiravo pasaulį, kai paskelbė, kad pasitraukia iš krepšinio būdamas vos 30-ies. M. Jordano keliai tuomet pasuko į beisbolą, tačiau sėkmės ten surasti nepavyko. Po metų krepšininkas grįžo į NBA ir vėl siautėjo arenose. Toks trumpas, bet labai netikėtas ir staigus pasitraukimas įėjo į sporto istoriją.Magicas JohnsonasVienas geriausių visų laikų pasaulio krepšininkų, daugkartinis NBA čempionas ir daug kartų naudingiausias NBA žaidėjas. Nors šio krepšininko karjera buvo tiesiog įspūdinga, o ir dabar daugelis jį drąsiai priskiria prie dešimties geriausių visų laikų krepšininkų, jo žaidimas buvo baigęsis būnant 32-ejų. Karjerą krepšininkas baigė iškart, kai 1991 metais visus šokiravo savo pranešimu, kad yra ŽIV viruso nešiotojas. Tačiau gana greitai M. Johnsonas sugrįžo ir, nors jau nežaidė taip gerai, kaip ankščiau, savo laimėjimų sąskaitą dar spėjo papildyti 1992 metų Barselonos olimpinių žaidynių aukso medaliu.Yao MingasKinijos krepšininkas, 229 cm ūgio milžinas, devynerius metus praleidęs NBA ir puikiai žinomas net tiems, kurie per daug šia sporto šaka nesidomi. Nuo pat atėjimo į NBA solidžius rodiklius rodęs krepšininkas net aštuonis kartus dalyvavo „Visų žvaigždžių rungtynėse“ ir buvo neabejotinas savo komandos vedlys. Deja, 2011-ųjų vasarą visus gerbėjus smarkiai nuliūdino žinia, kad po pėdos traumos sunkiai atsigaunantis atletas sulaukęs vos 30-ies nusprendė kabinti sportbačius ant vinies.Ralphas Sampsonas

Amerikietis, kuris į NBA atėjo pirmuoju NBA biržos šaukimu, dėl nuolatinių kelio traumų, buvo priverstas karjerą baigti anksčiau laiko.

Karjeros pradžioje, šis talentingas aukštaūgis vidutiniškai rinkdavo po 21 tašką ir sugriebdavo po 11 atšokusių kamuolių.Billas Waltonas

Dar vienas talentingas atletas, kurį sužlugdė kelio traumą.

Iš Kalifornijos kilęs vidurio puolėjas 1974 m. NBA naujokų biržoje buvo pakviestas pirmu šaukimu Portlando „Trail Blazers“ ekipos. Nuo 1974 iki 1979 m. žaidė šioje ekipoje bei 1977 m. padėjo laimėti NBA čempionatą ir buvo pripažintas naudingiausiu NBA finalų žaidėju. 1978 m. gavo naudingiausio reguliariojo NBA sezono žaidėjo apdovanojimą. Antrąjį NBA čempiono žiedą Bill Walton užsidėjo 1986 m., žaisdamas Bostono „Celtics“ komandoje. Tais metais jis buvo pripažintas ir NBA šeštuoju žaidėju.

1996 m. žaidėjas išrinktas į visų laikų geriausių NBA žaidėjų 50-uką.

alt
Tomas Zmitrevičius | Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama


Reklaminis skydelis

Reklama