Reklaminis skydelis

Palangoje prasideda vyrų krepšinio rinktinės stovyklaŠiandien Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradeda pasirengimą Europos vyrų krepšinio čempionatui.

Skelbiama, jog kandidatai turėtų susirinkti Palangoje, „Vanagupės" viešbutyje tarp 12:30 ir 14 val. Jau atvyko vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis, jo asistentas Benas Matkevičius bei lengvasis krašto puolėjas Mindaugas Kuzminskas.

Prie jų 12:45 prisijungė ir D. Adomaičio asistentas Ramūnas Šiškauskas. Pastarasis susitiko su naujausiu Vilniaus „Lietuvos ryto" pirkiniu Mindaugu Lukauskiu, šiuo metu atostogaujančiu Palangoje.

Kelios minutės po 13 val pasirodė Martynas Gecevičius ir Evaldas Kairys, o netrukus -–ir Martynas Sajus su Luku Lekavičiumi. Ne už ilgo pasirodė puolėjai Rokas Giedraitis bei Eimantas Bendžius.

Artūrą Gudaitį pasitiko rinktinės techinis vadybininkas ir buvęs masažistas – Juozas Petkevičius. Netrukus atvyko Deividas Gailius ir Mindaugas Girdžiūnas, o po jų – Kauno „Žalgirio" snaiperis Artūras Milaknis.

Dar po 15 minučių „Vanagupėje" pasirodė Adas Juškevičius, iškart po jo – Edgaras Ulanovas bei FIBA Čempionų lygos finalų MVP Marius Grigonis. Po jų atvyko Lietuvos krepšinio federacijos vadovai – Arvydas Sabonis ir Mindaugas Špokas.

Šiandien į Palangą atvyksta 15 iš 18 nacionalinės ekipos kandidatų – Donatas Motiejūnas, Mantas Kalnietis bei Jonas Mačiulis prisijungs prie komandos draugų iki mėnesio pabaigos. Vakar paaiškėjo, jog LKF nepavyko sutarti su Indianos „Pacers" klubu dėl Domanto Sabonio išleidimo į Europos čempionatą, todėl jaunojo puolėjo šįmet su Lietuvos rinktinės marškinėliais neišvysime.

Pirmąsias draugiškas rungtynes Lietuvos krepšinio rinktinė žais su Lenkijos atstovais Klaipėdoje rugpjūčio 4 dieną.altAlfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama