Rinktinės treneriui – galvos skausmas dėl Sabonio neatvykimo ir skubi žaidybinių planų korekcija (Video)Penktadienį į Palangą sugužėjo pajėgiausi šalies krepšininkai, kurie pradės pasiruošimą artėjančiam Europos čempionatui. Tiesa, kelių pagrindinės ekipos narių dar teks šiek tiek palaukti.

Per pirmąją Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės spaudos konferenciją vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis atsakė į žurnalistų klausimus, kurie labiausiai domėjosi situacija už Atlanto.

Paklaustas apie Domanto Sabonio netektį, strategas atsakė, kad Indianos „Pacers“ paskatino aukštaūgį treniruotis individualiai ir kuo greičiau įsilieti į komandos sistemą. Taip pat treneris pridūrė, kad tikriausiai teks dažnai žaisti žemesniu penketu ir keisti žaidimo braižą, tačiau išreiškė pasitikėjimą, kad tam trenerių štabas pasiruošęs.

„Manau, kad kiekvienai komandai, kuris yra kviečiamas į nacionalinę rinktinę ir jis neatvyksta, yra praradimas. Žinote mūsų situaciją, ypač ketvirtoje pozicijoje, per daug galbūt praradimų ir turime. Situacija yra tokia, kokia yra, ir bandysime ją išspręsti“, – sakė naujasis rinktinės strategas.

D. Adomaitis mano, kad šiandien į Palangą neatvykę krepšininkai Jonas Mačiulis, Mantas Kalnietis bei Donatas Motiejūnas prie komandos draugų prisijungs per artimiausią savaitę.

Strategas teigė, kad nesijaudina – darbas mylimas ir suprantamas, o krepšininkai pažįstami, todėl juos vienija noras padovanoti tik geriausias emocijas.

Šiuo metu į rinktinę yra 18 kandidatų. Prieš „Eurobasket 2017“ turnyrą trenerių štabas nuspręs, kuriuos 12 pasilikti sudėtyje.

alt


Alfa.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama