M. Kuzminskas: M. Kalnietis turėtų tapti kapitonuMindaugas Kuzminskas pateikė savo nuomonę apie tai, kas turėtų pakeisti karjerą baigusį Robertą Javtoką kaip nacionalinės ekipos kapitonas.

Puolėjas išreiškė liūdesį, kad šiais metais sudėtyje nebus dar vieno emocinio lyderio – Pauliaus Jankūno. Sunkusis krašto puolėjas nusprendė vasarą paskirti poilsiui ir šeimai.

Dėl šios priežasties, M. Kuzminsko manymu, kapitono rinkimuose turėtų pirmauti Mantas Kalnietis. Kitas kandidatas galėtų būti Jonas Mačiulis. Anot „Knicks" krepšininko, jie ilgai žaidžia rinktinėje ir turėtų žaidėjų palaikymą.

M. Kalnietis turėjo kapitonu būti 2014 metų Pasaulio krepšinio čempionate, tačiau patyrė traumą ir šias pareigas perėmė P. Jankūnas.

Kuzia pakomentavo ir Domanto Sabonio situaciją. Lengvasis krašto puolėjas teigė, kad visiems rinktinės dalyviams liūdna dėl Domanto netekties, tačiau nenuleido galvos ir sakė, jog reikia tiesiog eiti toliau. Mindaugas paaiškino, kad NBA komanda negali uždrausti krepšininkui atstovauti rinktinę, tačiau jie pateikia rekomendaciją, kurios neklausyti sudėtinga.

Prieš metus vykusiame Rio de Žaneiro Olimpinių žaidynių krepšinio turnyre Mindaugas vidutiniškai rinkdavo po 10,8 taško ir atkovodavo po 4,5 kamuolio per 23 minutes aikštėje.
Alfa.lt
Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama