Reklaminis skydelis

Rinktinei susirinkus į pirmąją treniruotę, Lietuva ruošiasi krepšinio karštligeiLietuvos krepšinio rinktinės kovos netrukus vėl įkaitins krepšinio aistruolių kraują. Naujojo stratego Dainiaus Adomaičio vadovaujama kariauna ekspertų teigimu, turėtų demonstruoti naujausias krepšinio tendencijas ir būti itin pavojinga. Kalbinti krepšinio gerbėjai teigė, jog tikisi medalių, tačiau neteis komandos, jei ištiks nesėkmė.

Pastarasis Europos krepšinio čempionatas 2015-aisiais lietuviams apkarto tik finale. Vyko įnirtingas, tačiau nesėkme pasibaigęs mūšis su Ispanijos krepšininkais.

Iš sidabrinės kariaunos šįmet nepamatysime tik Pauliaus Jankūno, Roberto Javtoko, Antano Kavaliausko ir Renaldo Seibučio. Dramatiškai susiklostė į Indianos „Pacers" klubą iškeisto jaunojo Domanto Sabonio likimas – puolėjas į rinktinę taip pat neatvyks.

Visgi po trejų metų pertraukos po krepšiais vėl grumsis Donatas Motiejūnas. Krepšinio ekspertas Šarūnas Sakalauskas sako, kad treneris Dainius Adomaitis galės turėti universalią ir greitą komandą:

„Jeigu pasektume paskutinių dviejų metų krepšinio vystymąsi, matome, kad daugelis klubų, rinktinių dažnai žaidžia mažuoju penketu. O būtent šioje rinktinėje mes turime ir Mindaugą Kuzminską, kuris žaidžia trečioje pozicijoje, bet yra pakankamai aukštas", – sakė žinomas treneris.

Pernai Olimpinėse žaidynėse Lietuvos rinktinė atsimušė į australų barjerą ketvirtfinalyje. Po pasirodymo RIO, pasitraukė Jonas Kazlauskas vietą užleidęs Dainiui Adomaičiui. Į politiką pasukęs buvęs krepšininkas Linas Kvedaravičius sako, kad strategas yra patyręs ir pasirengęs vesti rinktinę į pergales:

„Dainius patyręs savo srities specialistas. Trenerių Lietuvoje yra daug. Visi 3 milijonai, bet aš manau, kad Dainius yra vienas iš geriausių šiuo metu trenerių Lietuvoje ir federacija savo pasirinkimą padarė. Reikia tikėti juo."

Europos krepšinio čempionatas šįmet vyks keturiose šalyse – Izraelyje, Suomijoje, Turkijoje ir Rumunijoje. Lietuviai kovas pradės B grupėje Tel Avive, kur susidurs su Gruzijos, Vokietijos, Ukrainos, Italijos ir šeimininkais Izraelio krepšininkais. Pirmenybės prasidės rugpjūčio 31-ąją, o lietuviams iškeltas tikslas patekti tarp 5 stipriausių komandų.alt

Alfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama