Paieška


Apsilankyk!Reklama

D. Adomaitis – apie tai, ko galima laukti iš graikų, ir sirgalių spaudimą (pyksta ant ekspertų, kurie kabina aukso medalius)Krepšinio kovos iš Tel Avivo keliasi į Stambulo „Sinan Erdem" areną. Lietuvos krepšinio rinktinė Izraelį paliko pergalingai – Europos čempionato B grupėje lietuviai užkopė į pirmą vietą, patiesę Vokietijos rinktinę rezultatu 89:72.

Pergalingai žaidusi Lietuvos rinktinė pateko į atkrentamąsias Turkijoje, kur jos laukia nauji iššūkiai. Jau šeštadienį Dainiaus Adomaičio auklėtiniai susitiks su Graikijos nacionaline rinktine. Apie šios ekipos žaidimo niuansus vyriausiasis treneris žurnalistams penktadienį pasakojo treniruočių salėje.Treneri, koks varžovas yra Graikija? – paklausė žurnalistai D. Adomaičio.

– Šiame etape vienas iš stipriausių, nes prieš čempionatą Graikija buvo įvardijama viena iš favoričių kovoje dėl medalių.

Kokį žaidimą propaguoja Graikija?

– Graikija propaguoja labai greitą žaidimą. Jų labai svarbi dalis – greitas puolimas ir taškai: vienas perdavimas – metimas, tritaškis. Čia jie yra labai pavojingi, matėt rungtynes turbūt su Prancūzija, kur atrodo ketvirto ketvirčio pradžioje 20 taškų prancūzai pirmavo, per nepilnas 2 minutes padarė atkarpą 12:0, bet likus 7 minutėms buvo 7 taškai belikę.

Tai žaidėjai, turintys patirties aukščiausio lygio krepšinyje, žaidžia komandose, kurios laimi čempionatus, laimi Eurolygą. Manau, tai daug ką pasako.

Kokia jų galėtų būti silpnoji vieta?

– Minčių yra. Vyrai bus atsidavę visu 100 proc. aikštelėje, dėl to esu ramus. Tikrai padarys viską, ką yra suplanavę ir mūsų energija bus gera. Labiausiai nerimauju, kad staiga po sunkios pradžios ir atsiliepimų apie komandą, kad nepateks, staiga prieš aštuntfinalį, kad ji laimės medalius, čempionatą ir jau organizuoja sutikimus.

Tai mažų mažiausiai juokinga. Tai tikrai mums nepadeda psichologiškai. Ir tikiu, ir manau, kad vyrai lieka susikaupę savo darbui.

– Kaip jūs, treneri, tramdote jaudulį?

– Reikia padaryti savo darbą kiekvienam, kaip tik įmanoma geriau. Manau, kad gyvenime, nesvarbu, kokia tai nebūtų sritis – krepšinis ar darbas ofise – ir maksimaliai gerai atlieki savo darbą, to užteks.

Treneri, ar iš tikrųjų Graikijos žaidime yra daugiau chaoso nei drausmės?

– Pas juos daugiau yra greito žaidimo nei ankščiau būdavo. Tuo pačiu jie yra nenusakomi ir labai pavojingi, nes tai komanda, kuri pelno beveik po 85 taškus. Tai daug pasako. Jų potencialas greitam puolime yra labai didelis. Jie pelno daugiau nei 13 taškų greitame puolime, o po klaidų – 17. Tai yra labai didelė jų žaidimo dalis.Matėme Mindaugas Kuzminskas treniruotėje atliko tampymo pratimus. Kaip jo sveikata?

– Apie jo dalyvavimą rungtynėse spręsime prieš pat rungtynes.

Kokia jo dabartinė būklė?

– Skauda nugarą.

Didesnė tikimybė, kad žais?

– Galiu pasikartoti: apie jo dalyvavimą spręsime prieš pat rungtynes, po apšilimo.altJulija Šakytė | Alfa.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama