Graikijos rinktinės žvaigždė G. Printezis: neparodėme net 50 proc. savo galimybiųStambulo „Sinan Erdem“ arenoje vyksta pasiruošimai finalinėms krepšinio kovoms. Kol pirmyn ir atgal zujantys darbininkai deda paskutinius pasirengimo štrichus, krepšinio ekipos apšyla kojas treniruočių salėje visai šalia arenos.

Šiek tiek po 20 val. ant aikštelės parketo Lietuvos rinktinės treneris ir žaidėjai dalijo komentarus žiniasklaidos atstovams. Savo rutiną atlikusius lietuvius pakeitė būsimi varžovai – Graikijos krepšininkai. Pastarieji priešais objektyvus stojo apie 23 val. Tiesa, prieš kovą su mūsų rinktine graikai nebuvo linkę daugžodžiauti.

Savo duoklę žiniasklaidai atiduoti buvo paskirtas vienas naudingiausių Graikijos rinktinės žaidėjų Giorgas Printezis, kuris pasidalijo mintimis apie būsimą kovą su Lietuva.Kokie svarbiausi akcentai būsimame mače? – paklausė žurnalistai G. Printezio.

– Pirmiausia, tikimės kitokių rungtynių nei grupėje. Lietuva yra labai gera komanda. Jie žaidžia kartu, turi gerą atmosferą, turi gerus pagrindinius žaidėjus – Valančiūną ir Kuzminską. Bet aš tikiu, kad jei išvengsime lengvų taškų greitose atakose, prisitaikysime prie Valančiūno bei Kuzminsko, turėsime šansų laimėti. Tai du svarbiausi žaidėjai, bandysime juos spausti.

– Kurį žaidėją sustabdžius, būtų galima tikėtis gero rezultato?

– Valančiūnas ir Kuzminskas yra svarbiausi, bet jie taip pat turi talentingus žaidėjus kaip Motiejūną, Mačiulį, Kalnietį. Negali susitelkti tik ties Valančiūniu. Reikia žaisti kaip komanda ir prisitaikyti prie jos. Lietuviai žaidė labai gerai, išskyrus gal pirmąjį mačą su Gruzija, todėl mes taip pat turėsime žaisti labai gerai.

Jums sunkiai sekėsi grupėje. Kas buvo ne taip?

– Galbūt nežaidėme tokio žaidimo, kokį mes galime žaisti. Rungtyniavome ne taip, kaip galime. Bet tikimės, kad aštuntfinalyje būsime kitokie. Prisitaikysime, būsime susitelkę ir atsiduosime visu šimtu procentų. Jei pralošime rytoj, važiuosime namo.

Turime patobulinti labai daug dalykų, nes grupės varžybose nebuvome geri. Taip pat turime žaisti komanda. Jei taip žaisime, manau, galime laimėti.

B grupėje Lietuva buvo pirma, jūs A grupėje – ketvirti. Ar tai reiškia, kad Lietuvai daugiau spaudimo?

– Nežinau, lietuviai yra patyrusi komanda. Mes – taip pat. Pastaraisiais metais turėdavome geras grupės varžybas ir atkrintamosiose krisdavome. Nežinau, ar dabar bus geriau, tačiau tikimės sunkaus mačo. Laimės stipriausi.

Ar Graikijos rinktinės parodė visą savo potencialą?

– Manau, kad mes grupių etape nežaidėme net 50 proc. savo galimybių ir galime žaisti žymiai geriau. Vis dėlto tai turime įrodyti aikštėje, ne šiaip kalbėti. Turime būti geriau susitelkę, geriau gintis. Aš tikiu, kad galime būti žymiai geresni.

Lietuvos ir Graikijos rinktinės susitiks šeštadienį, 21 val. 30 min.


altJulija Šakytė | Alfa.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama