Reklaminis skydelis

Pagrindinė Lietuvos rinktinės užduotis – stabdyti greitus graikų išpuoliusLietuvos rinktinė šeštadienio rytą turėjo paskutinę treniruotę prieš aštuntfinalio akistatą su Graikijos ekipa.

Būsimi Dainiaus Adomaičio auklėtinių varžovai A grupėje užėmė tik ketvirtą vietą ir pasirodė žymiai prasčiau, nei jiems buvo prognizuota. Vis dėlto, Lietuvos rinktinės trenerio asistentas Mindaugas Brazys nebuvo nelinkęs nuvertinti varžovų, o kaip pagrindinę stiprybę nurodė greitus išpuolius.

„Prognozuojant prieš čempionatą, Graikijos tikriausiai nelabai įsivaizdavome, kad ji išeis ketvirta, bet yra kaip yra. Tai – pavojingas varžovas su daug patyrusių žaidėjų. Greitas žaidimas yra jų stiprybė, ji visa kaip komanda greita.

Kad ir Bourousis, kuris pirmomis minutėmis, būdamas šviežias, taip pat traukia. Greito puolimo stabdymas bus vienas svarbiausių dalykų", – teigė M. Brazys.

Gerai Europos krepšinio gerbėjams pažįstama Graikijos rinktinė šiemet į Europos čempionatą atvyko stipriai pakeitusi įdentitetą – kibią gynybą ir lėtą žaidimą pakeitė siekis kuo greičiau susikurti metimą ir įvelti varžovus į chaotišką krepšinį. M. Brazys teigė šių pasikeitimų nelaikantis silpnybe ir akcentavo graikų patirtį.

„Jie praleidžia daug taškų ir vietomis daro klaidų. Bet dabar yra atkrintamosios ir tai yra komanda, kuri patyrusi. Graikija gali sueiti į krūvą ir susiimti, turi patirties pasitariant. Negalima sakyti, kad jie blogai gynėsi ir taip pat ginsis dabar", – pasakojo treneris.

Paklaustas apie Mindaugo Kuzminsko būklę, M. Brazys atsakė nežinantis, ar puolėjas galės vakare pasirodyti ant parketo.

„Visada geriau turėti visus sveikus, bet yra kaip yra. Bandys kiti pakeisti, o gal ir jis pats galės žaisti Viskas spręsis prieš rungtynes. Mindaugas bandė treniruotis, bet atsakymai vis tiek bus tik prieš mačą.

Manau, kad mes turime žmonių, kas gali jį pakeisti, spręsime tas problemas eigoje", – sakė asistentas.

alt

Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis