Paaiškėjo kelintą vietą Europos čempionate užėmė Lietuvos rinktinė

alt

Pasibaigus Europos čempionato aštuntfinaliams paaiškėjo šiame etape iškritusių komandų pozicijos bendroje įskaitoje. Lietuvos rinktinės geras žaidimas grupių etape neliko nepastebėtas ir būtent užimta pirmoji vieta grupėje turėjo įtakos patekimui į stipriausių komandų dešimtuką.

Mūsų rinktinė po pralaimėto aštuntfinalio atsidūrė 9-toje vietoje. Į ketvirtfinalį neprasibrovė Kroatija ir Suomija turinčios tiek pat pergalių ir pralaimėjimų kaip Lietuva (4/6). Tačiau šios komandos liko už lietuvių nugarų, kadangi turėjo prastesnį įmestų ir praleistų taškų santykį. Kroatai liko dešimti, o suomiai vienuolikti.

Lietuvos rinktinė paskutinius du Europos čempionatus ne tik, kad peržengė aštuntfinalio barjerą, bet ir kovojo dėl aukso finale. Tiesa, tuo metu Jono Kazlausko vedama Lietuvos rinktinė pralaimėjo tiek prancūzams (2013m. finalas), tiek ispanams (2015m. finalas).

Šių metų pasirodymas yra vienas prastesnių. Lietuvos rinktinė blogiau pasirodė 2009 metais, kuomet užėmė vienuoliktą vietą Europos čempionate.

Europos čempionate kovas dėl apdovanojimų tęsia 8 komandos: Ispanija, Latvija, Vokietija, Serbija, Slovėnija, Graikija, Rusija ir Italija. Ketvirtfinaliai startuos rytoj (rugsėjo 12 dieną) 18:45 Vokietijos ir Ispanijos rinktinių dvikova.

alt

BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama