Paieška


Apsilankyk!Reklama

A. Sabonis: apie rinktinės pasirodymą, Domanto neatvykimą ir nuvylusį D. Motiejūną (Video)Po nesėkmingo Lietuvos rinktinės pasirodymo Stambule, aštuntfinalio rungtynėse su Graikija, Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Arvydas Sabonis sutiko duoti išskirtinį interviu LNK televizijai.

Lietuvos krepšinio legenda, kaip ir patys rinktinės krepšininkai bei trenerių štabas, negalėjo įvardinti konkrečios pralaimėjimo priežasties.

„Patys žaidėjai sakė, kad neįvykdė nurodymų. Kaip ir Dainius sakė, jei viską būtume įvykdę pagal planą ir pralaimėję, tada viskas būtų aišku. Bet buvo nepadaryta. Jei sakoma, kad į kairę negalima jo leisti, o jis eina tris kartus į kairę, tai ką tada galime padaryti? Buldozerį pastatyti? Matyt, tokia diena nesėkminga, velnias žino“, – teigė LKF prezidentas.

Vis dėlto, A. Sabonis negailėjo pagyrų krepšininkams ir pažymėjo sudėtingus burtus, kurie jau pirmenybių aštuntfinalyje suvedė su galinga Graikijos rinktine, A grupėje užėmusia tik ketvirtąją vietą.

„Užimti pirmąją vietą ir gauti graikus... ne kasdien taip nutinka. Nieko blogo negaliu pasakyti – vasara praėjo gerai, visi gerai dirbo. Neturiu jokių priekaištų, nes buvau treniruotėse ir mačiau, kad darbas vyksta aukštumoje. Šiemet gal pritrūko sportinės laimės, gal susikaupimo.

Kaip bebūtų, nėra buvę, kad žaistų visi – nes vis kažkam trauma, tai negali. Šiemet kai kas irgi išsiderino. Čia sportas, visko buvo“, – savo mintis išsakė A. Sabonis.Paklaustas apie sūnaus Domanto neatvykimą į rinktinę šiais metais, legendinis krepšininkas lakoniškai atsakė, kad Indianos „Pacers“ aukštaūgis neturėjo pasirinkimo.

„Jis jaunas vaikinas, dega ir nori žaisti, bet įvyko kaip įvyko. Buvo pasiūlyta nevykti, o jis dar per jaunas, kad galėtų neklausyti.“

Centro puolėju žaidęs A. Sabonis atskeldė, jog, jo nuomone, vilčių Europos čempionate nepateisino Donatas Motiejūnas.

„Jis žaidžia ir ketvirtoje, ir penktoje pozicijoje – tikrai tikėjomės daugiau. Nu, ką čia gali pasakyti – žmogui gal kitos problemos buvo didesnės už šitas, aš nežinau“, – samprotavo A. Sabonis.

Paklaustas apie būsimus FIBA atrankos į pasaulio čempionatą langus, LKF prezidentas išreiškė nepasitenkinimą.

„Krepšinis yra tam, kad sirgaliai pažiūrėtų visus geriausius. Mūsų rinktinė nėra Ispanija, kurioje gali dešimt žaidėjų neatvažiuoti, bet yra kitas dešimtukas, į kurį irgi įdomu pažiūrėti. Pas mus to nėra. Vieno kito žaidėjo praradimas yra peilis. Žiūrovai juk susirenka pažiūrėti geriausios sudėties“, – FIBA pasirinkimą kritikavo A. Sabonis.

Galiausiai krepšinio legenda perdavė padėką ištikimiems krepšinio gerbėjams.

„Ačiū sirgaliams, jie buvo mūsų šeštas žaidėjas. Gaila, kad mūsų (žaidėjų) tik trys buvo“, – šypsodamasis kalbėjo A. Sabonis, tikriausiai turėdamas omenyje geriausiai turnyro metu pasirodžiusius Joną Valančiūną, Mindaugą Kuzminską ir Mantą Kalnietį.

Visą pokalbį su Arvydu Saboniu galite pamatyti video reportaže nuo 51:10:altAlfa.lt

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama