Į pusfinalį įžengę rusai: bandome būti tie, kurie kuria istoriją

alt

Trečiadienį Stambulo „Sinan Erdem" arenoje susikovė Rusijos ekipa ir lietuvius namo parsiuntusi Graikijos rinktinė. Sunkiai startavę rusai galiausiai nugvelbė graikų bilietą į pusfinalį rezultatu 74:69.

Graikai pirmuosiuose kėliniuose nuo varžovų į priekį atitrūko 13 taškų skirtumu (22:35). Iki pertraukos rusai sumažino atsilikimą iki 6 taškų, o antroje rungtynių pusėje savo šou pradėjo Aleksejus Švedas. Gynėjas vien per trečiąjį ir ketvirtąjį kėlinį sumetė net 22 taškus, o jo komanda pasiekė pusfinalį pirmą kartą nuo 2011-ųjų čempionato Lietuvoje.

„Tai puiku. Turime naują komandą, o paskutinį kartą kažką laimėjome 2011 metais Europos čempionate ir 2012 metais olimpinėse žaidynėse. Mes pralaimėjome 5 metus, nes pasikeitė kartos. Mes bandome būti tie, kurie kuria istoriją", – apie patekimą į pusfinalį kalbėjo Andrejus Voroncevičius.

Rusijos rinktinės narys A. Voroncevičius neslėpė, kad prie pergalės prisidėjo tiek A. Švedas tiek visi kiti komandos nariai. Koks jausmas turint tiek daug ginklų?

„Kai mečiau paskutines baudas, tiesiog miriau. Atidaviau visas jėgas. Manau mano vaikinai padarė tą patį. Manau, šiandien mes buvome puikūs. Nepaisant to, kad suklydome daug kartų", – sakė A. Voroncevičius

Tuo metu Timofejus Mozgovas tikino, kad būtent antroje mačo pusėje buvo parodytas geresnis žaidimas. „Pasimokėme iš klaidų ir laimėjome", – sakė T. Mozgovas.

Italai arba serbai – tokie varžovai laukia Rusijos rinktinės. Paklaustas, kaip toli gali nukeliauti jų komanda čempionate, T. Mozgovas nedaugžodžiavo: „pamatysime".

„Tiesiog sakome, kad žingsnis po žingsnio. Nereikia turėti iliuzijų, kad iškovosime medalius. Aišku, širdyse to norime, bet to reikia siekti nuosekliai. Negalima žiūrėti pernelyg į priekį", – antrino A. Voroncevičius.

alt


Alfa.lt
Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama