Graikai atleido T. Pačėso kritikuotą vyriausiąjį trenerįLietuvos rinktinę iš Europos čempionato eliminavusi Graikija turės ieškoti naujo vyriausiojo trenerio.

Po pralaimėjimo Rusijai ketvirtfinalyje, šios šalies krepšinio federacija nusprendė atsisveikinti su vos daugiau nei mėnesį komandai vadovavusiu Kostu Missu.

Liepos 27-ąją pareigas gavęs graikas buvo pasirinktas po to, kai vadovauti rinktinei atsisakė kiti pajėgus Graikijos treneriai, tokie kaip Dimitris Itoudis ar Georgios Bartzokas. Po kelių dienų K. Missas su žaidėjais jau pradėjo pasiruošimą čempionatui, kuriame kalnų nuversti graikai nesugebėjo.

Prieš pat pirmenybes lyderio Giannio Antetokounmpo netekusi komanda A grupėje patyrė net tris pralaimėjimus ir liko vos ketvirta, o didžiausią pergalę pasiekė aštuntfinalyje, kai 77:64 nugalėjo Lietuvos rinktinę.

Vis dėlto, kitame etape juos 74:69 sustabdė rusai, o K. Missui tai buvo paskutinės rungtynės už nacionalinės komandos vairo.

Tiesa, kol kas lieka neaišku, ar jis išlaikys techninio patarėjo pareigas federacijoje.

Graikas Lietuvoje itin pagarsėjo po to, kai prieš aštuntfinalį kritiškai jo atžvilgiu pasisakė Tomas Pačėsas. Moterų ir vaikų treneriu išvadinto K. Misso komanda lietuvius nugalėjo, o po rungtynių į T. Pačėso replikas karčiai reagavo ir Lietuvos, ir Graikijos rinktinių atstovai.


alt

Alfa.lt

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama