Reklaminis skydelis

Kas olimpiadoje gali įveikti JAV krepšinio žvaigždes?Neabejojama, kad Jungtinių Amerikos Valstijų žvaigždynas yra komanda, kuriai dar prieš Rio de Žaneiro olimpiadą ant kaklų yra kabinami aukso medaliai. Tačiau ar kas nors gali jiems pasipriešinti? Į šį klausimą atsako JAV žurnalistai. Jų nuomones cituoja „NBA.com“.

Steve`as Aschburneris, NBA.com: Australija neturės Beno Simmonso ir Andrew Boguto, Ispanija versis be Marco Gasolio, o geriausi Argentinos žaidėjai yra ne pirmos jaunystės. Todėl renkuosi Prancūziją, kuri turi Tony Parkerį ir Borisą Diawą, atvešiančius „Spurs“ energiją. Lietuva ir Serbija gali būti sunkesni išbandymai.

Franas Blinebury, NBA.com: Atvirai, tai niekas. Paprastai, žiūrėčiau į Ispaniją, bet ne be Marco Gasolio. Jei versite mane rinktis, aš pasakyčiau Prancūzija, kuri savo sudėtyje turi ir NBA talento.

Scottas Howardas-Cooperis, NBA.com: Prancūzija, tada Ispanija. Prancūzai tikriausiai turės Tony Parkerį, Nicolasą Batumą, Rudy Gobertą, Borisą Diaw ir kitus, kurie turi patirties NBA lygoje ir rungtyniauja kartu ne trumpą laiką. Tai nebus sudėtis, galinti įveikti JAV, tačiau patrauks amerikiečių dėmesį.

Johnas Schuhmannas, NBA.com: Ispanija geriau puola, o Prancūzija turi daug talento gynyboje (Nicolasą Batumą ir Rudy Gobertą). Tai gali rungtynes padaryti įdomias. Taip pat prancūzai turi gerą trenerį Vincentą Collet, kurio žaidimo planas labai prisidėjo prie pergalės prieš ispanus Pasaulio čempionate Madride. Būtų dar geriau, jei Tony Parkeris būtų keleriais metais jaunesnis, nes nei jis, nei kiti įžaidėjai neturi pakankamai greičio, kad sukeltų sunkumų JAV gynybai. Ispanija yra žaidusi keletą įtemptų ir rezultatyvių rungtynių prieš Ameriką, o Prancūzijai reikėtų JAV įvelti į negražų krepšinį tam, kad turėtų šansą.

Sekou Smithas, NBA.com: Nemanau, kad olimpiadoje JAV rinktinei kas nors gali kelti pavojų. Iš minios visada išsiskiria Prancūzija ir Ispanija, nes turi NBA lygoje rungtyniaujančių žaidėjų. Vis dėlto JAV yra vienintelė rinktinė, kuri gali leisti į aikštę NBA superžvaigždes ir dažnai jas rotuoti. Jei kurių nors rungtynių pabaigoje skirtumas nebus didelis, aš būsiu nustebęs.

Ianas Thomsenas, NBA.com: Tony Parkerio lyderystė, Rudy Goberto blokai, Boriso Diaw žaidimo mąstymas ir Nicolaso Batumo perimetro gynyba duos geriausius šansus Prancūzijai. Ypač, jei jiems reikės kautis dėl aukštesnės vietos grupėje, o JAV jau galvos apie atkrintamąsias. Tačiau aš nematau nei vienos komandos, kuri galėtų nugalėti JAV. Gali būti vienos ar dvi įtemptos rungtynės, tačiau tokie krepšinio gigantai kaip Tony Parkeris, Pau Gasolis ar Manu Ginobillis yra seni, o JAV rinktinė yra pasipildžiusi jaunais žaidėjais.

Langas Whitakeris, NBA.com All Ball blog: Yra keltas komandų, kurios turi NBA žaidėjų savo sudėtyje, tačiau pasirinkčiau dvi: Ispaniją ir Prancūziją. Žinau, kad Australija yra talentinga, bet ispanai, kaip visada, turi komandą, paremtą NBA žaidėjais, o Prancūzija yra kita ekipa, kurios niekada nereikia nurašyti.alt
TV3.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis