Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Š. Jasikevičiaus moralas apie vaikus tampa virusiniu vaizdo įrašu Europoje (Video)DELFI.lt ir Krepsinis.lt bei BasketZone.lt

Penktadienio vakarą spaudos konferencijoje Šarūno Jasikevičiaus išsakytos mintys apie vaikus internetu plinta po visą Europą. „Žalgirio“ trenerio moralas žurnalistui jau išverstas ne tik į anglų, bet ir į ispanų kalbas.

Prancūzija, Vokietija, Graikija, Ispanija, Turkija (sąrašas vis plečiasi). Šių ir kitų šalių žurnalistai bei krepšinio gerbėjai internete dalijasi virusiniu tapusiu vaizdo įrašu, kuriame Š. Jasikevičius pamokomai auklėja klausimus jam uždavinėjantį žurnalistą, o kai kurie interneto vartotojai tai vadina geriausia kada nors girdėta krepšinio trenerio kalba.

Emocingą Š. Jasikevičiaus pasisakymą sukėlė klausimas apie aukštaūgį brazilą Augusto Limą, kuris prieš antrąsias LKL pusfinalio rungtynes su Klaipėdos „Neptūnu“ išvyko į Ispaniją aplankyti neseniai pagimdžiusios savo žmonos.

Žurnalistui pasiteiravus, kaip Šaras vertina tai, kad A.Lima paliko komandą pusfinalio metu, treneris nustebo.

„Kaip aš vertinu? Juk aš pats jį išleidau! Ar tu turi vaikų? Ne? Tai kai turėsi vaikų, jaunuoli, suprasi.

Tu galvoji, kad krepšinis yra svarbiausias gyvenime? Pusfinalis yra svarbus? O kam jis yra svarbus? Kuriai komandai? Tu matei, kiek žiūrovų atėjo? Svarbu? Kuomet turėsi savo vaiką, tuomet suprasi, kas gyvenime yra svarbiausia. Tada galėsime ir kalbėtis. Nieko negali būti didingiau už vaiko gimimą. Labai džiaugiuosi už jį – jis yra danguje. Ne titulai ir pergalės yra svarbiausia gyvenime“, - piktai kalbėjo Š. Jasikevičius.

Š. Jasikevičiaus pasisakymas su ispaniškais titrais.Video su angliškais subtitrais.Savo socialinio tinklo „Twitter“ profilyje Š. Jasikevičiui už išleidimą į Ispaniją padėkojo ir pats A. Lima, pažymėjęs kad yra įvairių žmonių ir trenerių, tačiau „Žalgirio“ strategas yra išskirtinė persona greta aikštelės ribų.Visą straipsnį skaitykite čia

altaltDELFI.lt ir Krepsinis.lt bei BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama