Reklaminis skydelis

Pavojingas įsiūtis: prikelti komandą mėginęs „Lietkabelio“ treneris vos nesužeidė įžaidėjo (VIDEO)Per minutės pertraukėles į komandų pasitarimus nukrypstančios kameros neretai užfiksuoja sunkiai besitvardančius ir keiksmažodžiais savo auklėtinius apipilančius strategus.Vis dėlto šįvakar Pasvalyje rungtyniavusio Panevėžio „Lietkabelio“ vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas šias ribas peržengė – nepatenkintas dėl auklėtinių beveik iššvaistyto triuškinamo 23 taškų pranašumo (skirtumas tuo metu buvo aptirpęs iki 8 taškų), serbas iš pradžių išsiliejo žodžiais, o netrukus į ginčytis mėginusio Jamaro Wilsono pusę paleido ir savo derinių lentą.

Ši į Suomijos rinktinei atstovaujantį įžaidėją nepataikė, tačiau gerokai išgąsdino patyrusį 34-erių atakų organizatorių – žaidėjas po netikėto N. Čanako poelgio net krūptelėjo ir netrukus atsistojo. Derinių lenta atšoko nuo aikštę juosiančios LED reklamos, o netrukus strategas žemėn paleido ir savo rašiklį.

Nustebinti tokio trenerio poelgio liko ne tik netiesiogine auka tapęs J. Wilsonas, bet ir kiti „Lietkabelio“ žaidėjai, sužiurę į specialistą iš Serbijos, kurį į Panevėžį pakvietė dabar jau atleistas buvęs komandos sporto direktorius Jonas Vainauskas.

Tiesa, bent jau rungtynių prasme šis emocijų protrūkis „Lietkabeliui“ nepakenkė – triuškinamą persvarą iššvaisčiusi Panevėžio ekipa išsaugojo pergalę prieš „Pieno žvaigždes“ bei prieš atsakomąsias Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio rungtynes savojoje „Cido“ arenoje turės 10 taškų atsargą.

Alfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis