„Žalgirio“ fanai įniršę ant teisėjų: ar tikrai nebuvo pražangos prieš B. Daviesą? (VIDEO)

Daugiau nei du kėlinius pirmavusiam Kauno „Žalgiriui“ nepavyko antrą kartą parblokšti stipriausios Eurolygos reguliariojo sezono komandos.

Vos 23 taškus po ilgosios pertraukos pelnę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 57:66 nusileido Stambulo „Fenerbahče“ ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 1-2.

Po mačo „Žalgirio“ fanai diskutavo apie keistus teisėjų sprendimus. Vienas toks - pražangos nesušvilpimas prieš Brandoną Daviesą.

Ketvirto kėlinio pradžioje, „Žalgirio“ aukštaūgis veržėsi link krepšio, tačiau jį bandė sustabdyti „Fenerbahče“ italas Nicolo Melli, kuris akivaizdžiai laikė krepšininką už rankos, tačiau teisėjų švilpukai tylėjo, o B. Daviesas prarado kamuolį.

Klipų kūrėjas „Gidranity“ rašė:

„Daugiau nei akivaizdu. Varžovas net pakelia ranką, pripažindamas pražangą. Bet visų arbitrų švilpukai tyli...“, - teigė „Gidranity.

Kaip manote, ar teisėjai gerai atliko savo darbą?