K. Kambala vėl grįžo į ringą ir iškovojo jau antrą pergalę (VIDEO)Vėl į bokso ringą grįžęs vienas garsiausių šio šimtmečio Latvijos krepšininkų Kasparas Kambala jau iškovojo antrą pergalę iš eilės.Rygoje vykusiame "Pafbet 101 Fighting Championship" turnyre sportininkas įveikė buvusį ledo ritulininką, savo tautietį Danielį Riekstinį.

Emocingoje kovoje K.Kambala buvo išstumtas iš ringo. Arbitras D.Riekstinį kelis kartus baudė už neleistinus veiksmus, o galiausiai techninę pergalę skyrė buvusiam krepšininkui.

Kiek anksčiau 206 cm ūgio milžinas ringe nugalėjo baltarusį Aliaksandrą Niachajčiką.

Priminsime, kad sausio mėnesį K.Kambala paskelbė grįžtantis į krepšinį ir sukirto rankomis su Jūrmalos klubu, tačiau jame praleido vos porą savaičių.Profesionaliai krepšinį žaisti pradėjęs būdamas vos 14-os, puolėjas šalį paliko 2001 metais, kai pasirašė kontraktą su Stambulo "Efes Pilsen" klubu, su kuriuo dukart tapo Turkijos čempionu, o viename Eurolygos mače į Barselonos "Barcelona" krepšį įmetė net 41 tašką - tai absoliutus turnyro rezultatyvumo rekordas.

Skandalais tiek aikštyėje, tiek už jos ribų garsėjantis galiūnas taip pat vilkėjo tokių komandų kaip Madrido 'Real", Stambulo "Fenerbahče" ar Kazanės "Uniks" marškinėlius, taip pat rungtytniavo ne tokiuose garsiuose Latvijos, Rusijos, Turkijos, Bulgarijos, Kipro ir net Irano klubuose.

K.Kambala sužaidė 44 rungtynes Latvijos rinktinėje ir viso pelnė 751 tašką (vid. 17,1).

Atletas nevengia viešumos - filmuojasi reklamose, parašė skandalingą autobiografinę knygą "Kambala..., āmen!".


BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama