Pabūk D. Adomaičiu ir išrink savo dvyliktuką (Balsavimas)Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis pasirinko 24 žaidėjus, kuriuos įtraukė į išplėstinį 24 krepšininkų sąrašą prieš rugsėjį vyksiantį pasaulio krepšinio čempionatą.Jame ir po pertraukos į rinktinę grįžtančio Pauliaus Jankūno pavardė, ir per Pasaulio taurės atranką užsirekomendavę krepšininkai – Dovis Bičkauskis ir Martinas Geben.

„Sąraše šiuo metų yra 24 pavardės, o liepos pirmomis dienomis jis sutrumpės iki 18 pavardžių, kuriuos kviesimės į stovyklą. Artūro Gudaičio situacija optimistinė, teko bendrauti su juo. Jam atliekami tyrimai, matuojama kojų raumenų jėga, lyginama su prieš tai buvusiais duomenimis. Viskas turėtų paaiškėti birželio pabaigoje. Tas jo ėjimas šešiomis savaitėmis viršijant prognozes džiugina, bet tai yra ilgas procesas, reabilitacija. Reikia palaukti.

O Jono situacija yra tokia, kad viskas gerai, tačiau ne taip gerai, kaip norėtųsi. Viskas įtemptame režime ir jeigu žaidėjai nebus pasiruošę 100 procentų, kviesime kitus“, – spaudos konferencijos metu sakė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis.Kandidatų sąrašas:

Mantas Kalnietis (Vilerbano ASVEL), Lukas Lekavičius (Atėnų „Panathinaikos"), Žygimantas Janavičius (Prienų „Skycop"), Dovis Bičkauskis (Utenos „Juventus"), Adas Juškevičius (Nantero 92), Renaldas Seibutis (Saragosos „Tecnyconta"), Marius Grigonis (Kauno „Žalgiris"), Edgaras Ulanovas (Kauno „Žalgiris"), Jonas Mačiulis (Atėnų AEK), Artūras Milaknis (Kauno „Žalgiris"), Rokas Giedraitis (Berlyno ALBA), Arnas Butkevičius (Vilniaus „Rytas"), Mindaugas Kuzminskas (Milano „AX Armani Exchange"), Paulius Jankūnas (Kauno „Žalgiris"), Eimantas Bendžius (Vilniaus „Rytas"), Jonas Valančiūnas (Memfio „Grizzlies"), Domantas Sabonis (Indianos „Pacers"), Antanas Kavaliauskas (Kauno „Žalgiris"), Artūras Gudaitis (Milano „AX Armani Exchange"), Gytis Masiulis (Klaipėdos „Neptūnas"), Martinas Gebenas (Utenos „Juventus"), Martynas Echodas (Vilniaus „Rytas"), Evaldas Kairys (Vilniaus „Rytas") ir Egidijus Mockevičius (Pezaro „Victoria Libertas").

Kviečiame reitinguoti žaidėjus, kuriuos norėtumėte matyti dvyliktuke:

ĮŽAIDĖJAIGYNĖJAIPUOLĖJAIVIDURIO PUOLĖJAIBasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama