Rinktinės žaidimą stebintis A. Sabonis mato didžiulę problemą: reikia tai mažinti„Krepšinio namų“ statybų ir lėšų rinkimų rūpesčiais užsiėmęs Arvydas Sabonis randa laiko ir Lietuvos krepšinio rinktinės žaidimo stebėjimui.Nors Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas nevyko su komanda į Belgradą, kur Dainiaus Adomaičio auklėtiniai šeštadienį žaidė trečiąsias kontrolines rungtynes, legendinis šalies krepšininkas jau spėjo įvertinti komandos žaidimą.

Labiausiai jam į akis kritęs dalykas buvo neigiamas – tai lietuvių klaidų skaičius. Yda, kurią ne sykį jau pabrėžė ir D. Adomaitis, lietuviams koją kišo kone visose sužaistuose susitikimuose – Ispanijoje buvo padarytos 17, Klaipėdoje prieš Suomiją – 13, o Serbijoje – 16 klaidų.

„Yra baisiausias dalykas ir tą visi matome – tai per didelis klaidų skaičius. Darant tiek klaidų ir duodant varžovams tiek „forų“, negalime tikėtis gerų rezultatų. Reikia tai mažinti“, – tikino A. Sabonis.

Tiesa, vertinti bendro vaizdo LKF galva neskubėjo. Pasak jo, sužaista dar per mažai rungtynių, kad būtų galima nuodugniai nagrinėti rinktinės žaidimą.

„Trenerių štabas dirba. Sužaidėme trejas rungtynes ir tik paskutinėse buvo pagrindinė sudėtis. Nors ir ten dar buvo žvalgybos dėl to, kas pateks į galutinį dvyliktuką. Apie braižą nėra ką kalbėti. Jonas (Valančiūnas) žaidė tik pirmas rungtynes, vėl reikėjo visiems persiorientuoti“, – aiškino Sabas.

Aiškesnį vaizdą tiek A. Sabonis, tiek rinktinės sirgaliai galės susidaryti jau šį vakarą, kai „Žalgirio“ arenoje lankysis šeštadienį lietuvių jau testuoti Serbijos krepšininkai. Rungtynių pradžia – 20 val.
Marius Milašius | Alfa.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama