Reklaminis skydelis

D. Adomaitis Suomijoje taikys čempionatui skirtą rotacijąLietuvos rinktinė ketvirtadienį Kaune surengė paskutinę treniruotę prieš išvyką į Suomiją. Ten Dainiaus Adomaičio auklėtiniai rytoj dar kartą pasitikrins jėgas su suomiais, o šeštadienį egzaminuos Rusijos rinktinę.Treneris Dainius Adomaitis pripažino, kad du pralaimėjimai (68:72 ir 91:95) prieš serbus atskleidė ir gerų, ir blogų rinktinės žaidimo bruožų.

„Analizavome rungtynes prieš serbus ir dabar dirbame toliau. Tikrai buvo gerų momentų. Žaidžiant namuose buvo geros rungtynės, kai kuriais aspektais net labai gerai. Džiugina, kad žengėme žingsnį į priekį.

Yra situacijos, kurias akcentuojame ir tas blogų sprendimų skaičius yra mažėjantis. Tai yra gerai. Faktas, kad turime susitvarkyti su savo sprendimais puolime ir daugiausia tai yra klaidų kiekis, už kurį mus priešininkai labai skaudžiai baudžia“, - teigė treneris.

Lietuvos rinktinės treneris teigė, kad rungtynėse su Suomija norės išbandyti „kiek kitokius variantus gynyboje“.

Tokio pajėgumo varžovų, kaip serbai, nebebus, laukia kiek silpnesni. Ar tai kažkaip keičia jūsų rotaciją?

- Yra keletas dalykų, kuriuos norime išbandyti, bet laikysime rotaciją, kokia bus čempionate, kad žaidėjai priprastų prie savo vaidmenų. Kuo čempionatas arčiau, tuo rotacija bus tokia, kokia čempionate

Ar jau priimtas sprendimas, kas žais penktadienio rungtynėse?

- Šiuo metu ne, vykstame ten ir matysime su kokia rotacija žais priešininkais. Mes savo sprendimą priimsime po rytinės treniruotės.BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis