Reklaminis skydelis

R. Seibutis prieš rungtynes su suomiais: „Tobuliname žaidimą. Ką taisyti, tikrai yra“Lietuvos rinktinė ketvirtadienį Kaune surengė paskutinę treniruotę prieš išvyką į Suomiją. Ten Dainiaus Adomaičio auklėtiniai rytoj dar kartą pasitikrins jėgas su suomiais, o šeštadienį egzaminuos Rusijos rinktinę.Prieš šias rungtynes Renaldas Seibutis žadėjo, kad rinktinė ištaisys tai, kas prieš suomius prasčiausiai veikė Klaipėdoje.

„Toliau vyksta intensyvus darbas. Po paskutinių rungtynių su Serbija išaiškėjo detalės, kurias reikia šlifuoti. Tobuliname žaidimą. Ką taisyti, tikrai yra. Ruošiamės ir artėjančioms rungtynėms, ir tobuliname savo žaidimą – detalių išpildymas tiek puolime, tiek gynyboje. Gerbiame kiekvieną varžovą ir norisi laimėti“, – pasakojo gynėjas.

Krepšininkas tikino, kad tiek jis, tiek kiti komandos nariai iki čempionato įgaus optimalią fizinę formą.

„Tam tikros mikrotraumos, kurios tiesiog nutinka ir kuo toliau, tuo jų bus daugiau. Bendra forma gerėja, kaip ir bet kurio kito žaidėjo komandoje. Turime dar truputėlį laiko ir stengsimės būti geriausioje formoje“, – kalbėjo R. Seibutis.

Lietuvos rinktinė jau sužaidė ketverias draugiškas rungtynes – 80:60 sutriuškino Suomiją, bet 70:78 nusileido Ispanijai, 68:72 ir 91:95 Serbijai.
BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis