Reklaminis skydelis

Finansinės problemos ištiko ir pajėgiausią Afrikos rinktinę: įsipareigojimų neįvykdė valdžios institucijaIki pasaulio krepšinio čempionato lieka vis mažiau laiko, o kai kurios būsimojo turnyro dalyvės susiduria ne tik žaidėjų traumomis ar atsisakymais rungtyniauti pirmenybėse, bet ir rimtomis finansinėmis problemomis.Kiek anksčiau buvo skelbta, jog dėl neišmokėtų premijų ir trūkstamų lėšų krepšininkų traumų gydymui streiką paskelbė Dramblio Kaulo Kranto rinktinės žaidėjai, o šiandien paaiškėjo, jog su bėdomis susidūrė ir Nigerija.

Apie nemalonią situaciją pranešė vienas Nigerijos rinktinės lyderių Ekpe Udoh, kuris tviterio socialiniame tinkle išplatino viešą kreipimąsi į krepšinio sirgalius. Jame vidurio puolėjas skundėsi Nigerijos sporto komisijos veiksmais.

„Mielas sporto pasauli. Likus dviem savaitėms iki pasaulio čempionato, Nigerijos sporto komisija atsisako skirti pinigus, numatytus mūsų treniruotėms, kelionėms ir maistui! Esame surinkę ypatingą komandą, galbūt net geriausią iki šiol. Tikiuosi, jog viskas išsispręs", – rašė E. Udoh, pridūręs, jog ši žinutė nereiškia, jog žaidėjai prašo pinigų iš sirgalių – jiems tik reikia Nigerijos valdžios institucijos veiksmų pokyčių.

Nigerija artėjančiame čempionate varžysis B grupėje, kur jų oponentais bus Argentinos, Rusijos ir Pietų Korėjos rinktinės. Pajėgią sudėtį surinkusi Afrikos ekipa laikoma viena pagrindinių pretendenčių ne tik žengti į kitą etapą, bet ir nukeliauti iki ketvirtfinalio – prieš kelias dienas paskelbtame FIBA rinktinių reitinge šiai komandai buvo skirta 8-oji pozicija, aplenkiant net ir Lietuvos krepšininkus, kurie buvo 9-ti.


Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis