Reklaminis skydelis

JAV rinktinę paliko dar vienas krepšininkasKaip diena, taip naujiena. Dar penktadienį paaiškėjo, jog dėl nesunkios čiurnos traumos JAV rinktinės stovyklą palieka P.J. Tuckeris, o šiandien iš nacionalinės komandos atkrito ir dar vienas krepšininkas.Žurnalistas praneša, kad pasaulio čempionatui besiruošiančios ekipos stovyklą palieka De'Aaronas Foxas.

Teigiama, jog Sakramento „Kings" gynėjas sieks susikoncentruoti būsimajam NBA sezonui ir siekiui prasibrauti į atkrintamąsias varžybas, kuriose „karaliai" nežaidė jau ilgiau nei dešimtmetį.

Du sezonus NBA sužaidęs D. Foxas į pagrindinę JAV rinktinės komandą buvo paaukštintas po puikaus pasirodymo rezervinėje. Pasak amerikiečių apžvalgininkų, sprogstamąja jėga išsiskiriantis įžaidėjas paliko didžiulį įspūdį Greggui Popovichiui ir kitiems rinktinės treneriams, kurie šiam žaidėjui pranašavo traumą patyrusio Kyle'o Lowry vietą galutiniame dvyliktuke.

D. Foxui palikus JAV rinktinės stovyklą, joje liko vos 13 krepšininkų. Tarp jų tikru įžaidėju galima laikyti vos vieną žaidėją – Kembą Walkerį.

Praėjusią naktį pirmąsias draugiškas rungtynes sužaidę ir rezultatu 90:81 ispanus nugalėję amerikiečiai jau po kelių dienų išvyks į Australiją, kur sužais trejas kontrolines rungtynes su australų ir kanadiečių komandomis.

JAV rinktinės kandidatų sąrašas:

Kemba Walkeris, Donovanas Mitchellas, Marcusas Smartas, Derrickas White'as, Joe Harrisas, Jaylenas Brownas, Khrisas Middletonas, Harrisonas Barnesas, Jaysonas Tatumas, Kyle'as Kuzma, Brookas Lopezas, Mylesas Turneris, Masonas Plumlee.Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis