Reklaminis skydelis

Lietuvos rinktinei – kardinaliai pasikeitusi lažybų ekspertų prognozėSužinojus Lietuvos varžovus lažybininkai prognozavo, kad mūsų šalies komanda grupėje užims tik trečiąją vietą ir pasaulio čempionate labai anksti pasitrauks iš kovos dėl medalių.Tačiau atėjo pasiruošimo laikotarpis ir Lietuvos varžovų gretos pradėjo retėti. Kanados, Australijos ir Senegalo rinktinėse pasaulio pirmenybėse nepamatysime ryškiausių šio šalies žvaigždžių, o visi šie sprendimai lažybininkų akimis suteikia kur kas daugiau vilčių Lietuvos komandai

Dabar lažybininkai prognozuoja, kad Dainiaus Adomaičio auklėtiniai H grupėje turėtų užimti pirmąją vietą ir patekti į kitą etapą.

Australų šansai laimėti grupės varžybas vertinami nežymiai mažiau nei lietuvių.

Kanadiečiai šiuo metu rikiuojasi už australų, o Senegalą lažybininkai mato grupės dugne, Afrikos atstovus priskirdami prie viso čempionato autsaiderių.

Verta paminėti, kad būtent dvi geriausios grupės komandos tęs kovą dėl pasaulio čempionato medalių. Beje, pirmajame etape pasiektos pergalės vėliau skaičiuosis ir antrajame grupės varžybų etape.

Kalbant apie visą pasaulio čempionatą, lažybų bendrovės Lietuvos rinktinės galimybes laimėti čempionatą – rikiuoja juos šeštoje vietoje.Įdomu tai, kad visos lažybų bendrovės galutinėje čempionato rikiuotėje aukščiau lietuvių mato tas pačias komandas - JAV, Serbija, Ispanija, Graikija ir Prancūzija.

Pasak jų, amerikiečiai išlieka didžiausiais favoritais laimėti pasaulio pirmenybes, o arčiausiai jų klasifikuojami Serbijos ir Graikijos krepšininkai.

Pasaulio čempionatas Kinijoje prasidės rugpjūčio 31 dieną, o Lietuva jau kitą dieną pirmoje savo dvikovoje susikaus su Senegalu.

Planetos pirmenybės tęsis iki rugsėjo 15 dienos.

BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama