Reklaminis skydelis

Azijietiškas maistas pakirto Lietuvos rinktinės lyderius: prieš Pietų Korėją nežais ir D. SabonisŠeštadienį Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradės pasirodymą tarptautiniame keturių komandų turnyre Seule. Pirmąsias rungtynes lietuviai šiandien žais su Pietų Korėja. Prieš jas trenerių štabas buvo nusprendęs, kad šioms rungtynėms neregistruos Martino Gebeno ir Mariaus Grigonio.Visgi likus valandai iki rungtynių paaiškėjo, kad prieš korėjiečius ant parketo neišbėgs ir dar vienas Lietuvos rinktinės lyderis – Domantas Sabonis. Žurnalistas Donatas Urbonas praneša, jog tiek M. Grigonis, tiek D. Sabonis prieš susitikimą sunegalavo dėl skrandžio – krepšininkai greičiausiai apsinuodijo korėjietišku maistu. Jį dvyliktuke pakeis M. Gebenas.

M. Grigonis pasirengimo cikle yra vienas komandos lyderių – per rungtynes jis renka po 13 taškų ir 16 naudingumo balų bei pagal šiuos rodiklius nusileidžia tik Jonui Valančiūnui. D. Sabonis gynėjui nusileidžia nežymiai – jis renka po 12,8 taško ir 15,8 naudingumo balo. Savo ruožtu M. Gebenas iki šiol renka po 3,8 taško ir solidžiai pasižymi gynyboje, kur spėja blokuoti net po 1,2 varžovo metimo.

Lietuvos ir Pietų Korėjos rinktinių susitikimas prasidės 9 valandą Lietuvos laiku. Vietos laiku tai bus 15 val. dienos.

Šiame turnyre Lietuvos rinktinė dar susitiks su Angolos ir Čekijos rinktinėmis. Tiesa, abu šie mačai vyks truputį vėlesniais laikais, prieš tai jau sužaidus šeimininkams korėjiečiams – sekmadienį prieš Angolą lietuviai žais 11.30 val., o antradienį prieš Čekiją – 12 val.

Po paskutinių kontrolinių rungtynių lietuviai perskris į Kiniją ir pradės kovas pasaulio krepšinio čempionate.Alfa.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama