Ispanų triumfo akimirkos: džiaugsmas, pokštai, komentarai, asmenukės ir gera nuotaika rūbinėje (VIDEO) (FOTO)

Kinijoje baigėsi pasaulio čempionatas, kurio finale Ispanijos krepšininkai nepaliko jokių šansų Argentinos rinktinei – 95:75 (23:14, 20:17, 23:16, 29:28).

Ispanai nepatyrė nė vieno pralaimėjimo ir pasaulio čempionais tapo 13 metų pertraukos – 2006 m. jie auksą laimėjo čempionate Japonijoje.

Verta paminėti, kad Rudy Fernandezas ir Marcas Gasolis buvo Ispanijos rinktinės sudėtyje abu kartus.

Čempionato MVP tapo Ricky Rubio. 28-erių įžaidėjas pirmenybėse vidutiniškai rinko po 16,4 taško, atliko po 6 rezultatyvius perdavimus ir fiksavo 17,5 naudingumo balo vidurkius bei pirmą kartą buvo išrinktas į rinktinių turnyro naudingiausiųjų penketą.

Kviečiame pamatyti Ispanijos triumfo akimirkas po auksinio mūšio Pasaulio čempionato finale.