Paieška


Apsilankyk!Reklama

P. Millsas užsiminė apie dar vieną FIBA kuriozą: „Man pranešė, kad esu išrinktas į simbolinį penketą“Australijos rinktinė Pasaulio čempionate užėmė ketvirtąją vietą ir liko be medalių, taip pat neturėjo ir savo atstovų geriausių čempionatų žaidėjų penketuke. Nors, kaip teigė ekipos lyderis Patty Millsas, jis buvo informuotas, kad turėjo ten patekti.Savo „Twitter“ paskyroje P. Millsas teigė, esą jam Australijos krepšinio federacija sakė, kad jis pateko į simbolinį „FIBA 2019“ žaidėjų penketą.

„Ką gi, tai (nepatekti į penketuką) nėra malonu. Tai nebuvo mano pagrindinis tikslas, tačiau vykstant autobusu Australijos krepšinio federacijos atstovai man sakė, jog buvau išrinktas į simbolinį penketą“, – rašė P. Millsas.

Kaip vėliau paaiškėjo, simbolinį penketą sudarė minėtas Bogdanas Bogdanovičius, Evanas Fournier, Luisas Scola, Marcas Gasolis ir Ricky Rubio.

Australas pasaulio čempionate rinko po 22,8 taško, atliko po 3,9 rezultatyvaus perdavimo, atkovojo po 2,3 kamuolio ir rinko po 16,4 naudingumo balo.


BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama