Reklaminis skydelis

„Už Tautą – visa širdimi“: emocingas klipas apie Lietuvos krepšinio rinktinę (Video)„Užsivilkti Lietuvos rinktinės aprangą - daugeliui tai yra svajonė“, - tokie L. Kunigėlio žodžiai skamba naujausiame Giedriaus Šiškovo kūrinyje.

Tas laukimas ir kylantis jaudulys prieš prasidedant rungtynėms. Ta nervinė įtampa atėjus lemiamoms akimirkoms. Tas velniškai geras pasidižiavimo jausmas, jog esi lietuvis.

Nenumaldomai šios emocijos artėja vėl.

Maža valstybė - su didele širdimi. Lietuvos rinktinė niekada negarsėjo turėdama aiškų lyderį. Mūsų komandos stiprybė - vienybė. Jau ne kartą visam pasauliui, susivienyję ir eidami išvien mūsų krepšininkai yra įrodę, kokie gali būti galingi.

Taigi, kai mąstote apie komandas, kurių užlipti ant pakylos šansai yra didžiausi, mąstykite apie Lietuvą – generolo J. Kazlausko kariauna bus tam pasiruošusi.

Artėjant Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms, vaizdo klipų kūrėjas Giedrius Šiškovas
pristato 5 minučių emocinį užtaisą - vaizdo klipą „Už Tautą - visa širdimi“. Jame - rinktinės epizodai iš praėjusio Europos krepšinio čempionato, kuriame iškovojo tiesioginį bilietą į Olimpiadą.

„Sukurti kažką įkvepiančio prieš kiekvieną artėjantį čempionatą man jau tapo tradicija. Tikiuosi, jog šis vaizdo klipas įneš tik dar didesnę ugnelę optimizmo ir tikėjimo rinktine. Olimpinės žaidynės - kiekvieno sportininko svajonė. Neabejoju, kad mūsų vyrai atiduos visą save, visas jėgas ir visą širdį. Už Tautą - visa širdimi!“, - ragina pseudonimu „Gidranity“ žinomas autorius.alt


BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis