Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Š. Jasiekvičius po pergalės pokštavo apie P. Jankūną: „būtų įdomu eiti į lenktynes su juo - blogiau nepasirodyčiau“ (Žaidėjų komentarai) (VIDEO)Centrinėse Eurolygos 11-ojo turo rungtynėse pasaulis išvydo skambią Kauno „Žalgirio“ pergalę 80:74 (10:20, 21:13, 33:14, 16:28) prieš galingąją Atėnų „Panathinaikos“ komandą. Įspūdingą triumfą Lietuvos čempionams garantavo puikiai sužaistas trečiasis kėlinys, kurį šeimininkai laimėjo net 33:14.Po pergalės „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius spinduliavo gera nuotaika ir juokavo apie Pauliaus Jankūno surengtą greitą ataką.

„Čia buvo rimtas kandidatas į „Shaqtin a fool“. Būtų įdomu eiti į lenktynes su juo - blogiau nepasirodyčiau“, - juokėsi Šaras.

Šaras taip pat pasisakė apie teisėjavimą, kovą dėl kamuolių ir Kevino Pangoso žaidimą.

„Esu labai laimingas, kad įveikėme komandą, kuri žaidė turbūt geriausią krepšinį Eurolygoje. Aplošėmė tokį grandą, puikus vakaras. Galime daug kuo didžiuotis, ypač kaip buvo perlaužtos rungtynės, tai tikrai trenerio svajonė.

Perlaužėme fizine jėga, atsidavimu, plano laikymųsi. Didžiulis žingsnis į priekį ir tuos žingsnius reikia didinti.

Kalbant apie teisėjavimą. Tai vėl nesulaukėme pagarbos iš teisėjų. Man jau nusibodo apie tai kalbėti. Su komanda analizavome, kiek sušvilpta pražangų kiekvienai komandai po dešimties turų. Šiuo metu esame pirmi, nes mums sušvilpta dvidešimčia pražangų daugiau nei artimiausiai kitai komandai. Mes nesame tie, kurie tik ateina ir lupa per rankas. Stengiamės žaisti ribose. Galbūt nesame grandai. Aš nežinau.

Džiaugiuos Kevino Pangoso žaidimu. Jis yra pasiruošęs vesti komandą. Jis vienintelis mūsų konkretus vedlys. Daug kas remia gynybą prieš jį. Jis veda komandą“, - po rungtynių džiaugėsi „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius.alt


BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama