Reklaminis skydelis

Su Ballais vargstantis V. Šeškus: visa komanda išsibalansavusi, o jie dviese išsimetė beveik tiek metimų, kiek visa komanda (VIDEO)DELFI.lt ir Krepsinis.lt

LaMelo ir LiAngelo Ballai surengė rezultatyvų pasirodymą ir pelnė trečdalį Prienų-Birštono „Vytauto“ taškų, tačiau klubo treneris džiaugtis neturėjo kuo. Strategas atskleidė, kad dirbti su garsiaisiais naujokais iš JAV yra itin sudėtinga.Prieniškiai sekmadienį leido Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ pagerinti „Betsafe–LKL“ sezono rezultatyvumo rekordą bei Prienuose triumfuoti net 116:93. Šešiolikmetis LaMelo pelnė 13, o devyniolikmetis LiAngelo net 20 taškų, tačiau buvo bejėgiai gynyboje.„Melo ir Gelo sunku gintis. Jie dar visko nesupranta, galvoja, kad gali perimti kamuolį ar sužaisti taip, kaip draugiškame turnyre. Šiandien tokios jau rungtynės. Išėjo kaip išėjo. Visa komanda išsibalansavusi, tai jaučiasi ant žaidėjų, sunku ir treneriams.

Sunkiausias yra vienas dalykas – išmokyti naujokus ginti pagal mus. Ne tik išmokyti, bet ir priversti. Per dvi-tris savaites to padaryti neįmanoma. Jų rezultatas puolime atrodo geras, bet jie dviese išsimetė beveik tiek metimų, kiek visa komanda.

Manau, kad mums reikia iškęsti kelias rungtynes. Tuomet bus laisvas langas, kurio metu bandysime kažką daryti. Patys matote, man be galo sunku. Norisi ir duoti Ballams žaisti, bet jei žmogus neįėjęs į sistemą, gynyba nedirba, todėl ir praleidome tiek daug taškų“, – kalbėjo V. Šeškus.

Verta paminėti, kad LaMelo „iš žaidimo“ metė 10 kartų, iš kurių taiklūs buvo 3 metimai. Tuo tarpu LiAngelo „iš žaidimo“ atakavo net 16 kartų ir taiklus buvo šešiskart.Visą straipsnį skaitykite čia

alt

alt

DELFI.lt ir Krepsinis.lt

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama