Reklaminis skydelis

Netikėtas posūkis: LaVaras Ballas tapo V. Šeškaus asistentu



Ballų šeimos nuotykiai Prienuose tęsiasi – prie komandos trenerių štabo stoja tėvas LaVaras. Kaip skelbia Prienų komanda, tėtušis Ballas taps V. Šeškaus asistentu ir padės ekipai jau šiandienos mače prie Alytaus „Dzūkiją".



Tiesa, iki šios dienos pastaruoju metu buvo galima pastebėti šiek tiek kilusią įtampą ir buvo kilę pasvarstymų apie Ballų eros pabaigą Lietuvoje.

Pastaruoju metu tėtušis Ballas negailėjo pastabų vyriausiajam treneriui V. Šeškui ir teigė, kad komanda žaidžia per lėtai, o brolius Ballus aikštėje reikėtų laikyti ilgiau ir visada kartu.

Jaunųjų krepšininkų tėvo LaVaro norą išpildęs ir kartu Ballus į aikštę išleidęs V. Šeškus sumokėjo brangiai, o tai geriausiai atspindi paprasčiausia +/- statistika, skaičiuojanti ekipos rezultatus aikštėje esant vienam ar kitam žaidėjui.



Šie skaičiai – akivaizdus įrodymas to, kas matyti ir plika akimi. Nuolat gynyboje „klaidžiojantys" amerikiečiai kartais sugeba atsilaikyti gindamiesi asmeniškai, tačiau, vos kažkuriam varžovų žaidėjui pastačius užtvarą arba ėmus atlikti kitą komandinę kombinaciją, Ballai tampa lyg šešėliais, kurie puolančiajai komandai visiškai netrukdo. Be to, broliai, ypač LaMelo, niekaip neatsikrato ir kitų savo ydų – nuolat, ir dažniausiai bergždžiai, bando perimti kamuolį iš varžovo rankų arba nepasisekus puolant į savo aikštės pusę grįžta itin neskubėdami, ristele.

„Jiems sunku gintis. Jie dar visko nesupranta, galvoja, kad gali perimti kamuolį kaip tame turnyre („Big Baller Brand Challenge Games" – Alfa.lt). Aš jiems sakiau, kad čia kitoks lygis, – po mačo kalbėjo V. Šeškus. – Vienas dalykas – bandyti priversti ir išmokyti juos gintis pagal mus. Ar tai įmanoma? Manau, kad viskas yra įmanoma. Bet, kaip sakiau, per dvi–tris savaites – ne. Reikia juos ne tiek mokyti, kiek priversti."

Kokių naujovių į Prienų žaidimą įves LaVaras, bus galima pamatyti jau šį vakarą.





alt







Alfa.lt





Reklama



Reklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama