Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Rimti kaltinimai: „Neptūnas“ apkaltino „Lietuvos rytą“ rezgant intrigasKlaipėdos „Neptūnas“ socialiniame tinkle išplatino viešą pranešimą, kuriame metė rimtus kaltinimus Vilniaus „Lietuvo ryto“ klubui.„Neptūno“ atstovai teigė, kad vilniečiai specialiai rezga intrigas bei bando nuolat išvilioti žaidėjus.

Pateikiame „Neptūno“ išplatintą naujieną:"Klaipėdos „Neptūno“ šokėjos, vadovaujamos Bronelės Švitrienės, iškovojo kelialapį į „Betsafe–Šokėjų kovų“ finalą. Šia savotiška pergale klaipėdietės atkeršijo Vilniaus „Lietuvos ryto“ klubui už jų nuolat rezgiamas intrigas ir bandymus susilpninti „Neptūno“ komandą.

Neptūniečiams prasibrauti į SIL-Karaliaus Mindaugo taurės purfinalį ir kautis su „Lietuvos rytu“ nepavyko, tad šįkart už krepšininkus smūgį vilniečiams sudavė "Neptūno" šokėjos.

Pirmojo SIL-Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalio ilgosios pertraukos metu vykusioje dvikovoje „Neptūno“ šokėjos surinko 36 komisijos balus ir aplenkė savo varžoves Vilniaus „Lietuvos ryto“ šokėjas, kurios iš komisijos gavo 33 balus.

Anksčiau vykusiame internetiniame balsavime „Neptūno“ šokėjos taip pat pasirodė geriau už vilnietes – gavo 8 sirgalių balus, o vilnietės - 7 balus.

Pirmosios dienos komisiją sudarė „Betsafe–LKL“ keturių asmenų komisija: Lietuvos sportinių šokių federacijos prezidentas Gintaras Skorupskas, Lietuvos krepšinio lygos varžybų direktorė Rasa Liuimienė, Lietuvos meninės gimnastikos čempionė ir buvusi NEBL šokėja Vilma Javtokienė bei legendinio šokių ansamblio „Žuvėdra“ įkurėja ir trenerė Skaistutė Idzelevičienė.

Sekmadienį „Švyturio“ arenoje vyks „Betsafe–Šokėjų kovų“ finalas. Jame klaipėdietės varžysis su kitos pusfinalio poros - Panevėžio „Lietkabelio“ ir Kauno „Žalgirio“ nugalėtojomis. Jomis tapo kaunietės. Taigi, sekmadienį „Neptūno“ šokėjos kils į kovą su „Žalgirio“ šokėjomis. Bilietus į renginį Klaipėdos „Švyturio“ arenoje platina bilietai.lt.

„Neptūno“ šokėjų pergalė prieš „Lietuvos ryto“ šokėjas suteikė daug džiaugsmo Klaipėdos krepšinio sirgaliams. Visi puikiai žinome „Lietuvos ryto“ klubo vadovų abejotinus metodus „Neptūno“ krepšininkų atžvilgiu - praėjusį sezoną iš Klaipėdos ekipos buvo išviliotas geriausias „Neptūno“ snaiperis Jimmy Baronas, o šio sezono viduryje suregztos naujos intrigos, kai buvo pasinaudota laikinais Klaipėdos komandos finansiniais sunkumais ir viliojančiais pinigais iš po „Neptūno“ trenerių nosių buvo nugvelbti du labai svarbūs komandos žaidėjai - Arnas Butkevičius ir Mindaugas Girdžiūnas. Šiems jaunuoliams „Lietuvos ryto“ atstovai pinigais susuko galvas ir slapčia, nežinant „Neptūno“ klubo vadovams, persiviliojo į savo komandą.

„Neptūno“ sirgaliai vis garsiau kalba apie abejotinus ir su sportiniais principais mažai susijusius "Lietuvos ryto" komandos metodus. Esą jų tikslas ne tiek sustripinti savo komandą, kiek susilpninti pastaruoju metu tapusius didžiausius konkurentus – „Neptūno“ krepšininkus.

Mielieji krepšinio sirgaliai, ateikite sekmadienį į „Švyturio“ areną ir palaikykite „Neptūno“ šokėjas. Šokėjų finalas vyks šiek tiek po 18 val. (SIL-Karaliaus Mindaugo taurės turnyro rungtynų dėl pagrindinio trofėjaus pradžia - 17.30 val., o šokėjų finalas vyks per šių rungtynių pertrauką)".alt


BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama