Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Ažiotažą sukėlęs komentatorius pasiaiškino dėl frazės apie „Žalgirį“, Lietuvą ir Landsbergį (VIDEO)„SIL Karaliaus Mindaugo“ taurės finale tarp Kauno „Žalgirio“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ dėmesio centre buvo ne tik pagrindiniai herojai krepšininkai, tačiau ir susitikimą komentavęs Vaidas Čeponis.Pastarasis mačo pabaigoje skėlė frazę, kuri papiktino ne vieną krepšinio aistruolį.

„Cho cho cho. „Žalgiris“. Lietuva. Landsbergis“, – tokią frazę tiesioginiame eteryje paleido krepšinio komentatorius.Tiesa, krepšinio aistruoliai vėliau internete pasidalijo į dvi stovyklas: vieni, kurie tokį V. Čeponio elgesį vadino neprofesionaliu, ir kiti, kurie gynė komentatorių ir teigė, kad tai buvo šmaikšti situacija.V. Čeponis: krepšinis man ir pramoga, todėl kartais pajuokauju

Pats krepšinio mačą komentavęs V. Čeponis antradienį pateikė pasiaiškinimą dėl savo ažiotažą sukėlusios frazės ir teigė, kad tai tebuvo pokštas, nieko nenorint įžeisti ar juolab palaikant vieną ar kitą susitikimo dalyvį.

„Šiomis dienomis kilo ažiotažas dėl mano komentavimo sekmadienį. Laiškuose sulaukiau kelių „Lietuvos ryto“ sirgalių pasipiktinimo dėl to, kad neva labai palaikiau „Žalgirį“ finale. Iš tiesų nieko nepalaikiau. Transliacijos pradžioje pajuokavau, kad „visa širdimi sirgsiu už „Žalgirį“, nes mano kolegos Kazlausko vardas Rytis, dėl to jis palaikys „Lietuvos rytą“. Anksčiau ne kartą sulaukiau „Žalgirio“ sirgalių priekaištų, kad menkinu „Žalgirį“ ir palaikau „Lietuvos rytą“. Noriu pasakyti, kad emocingiau reaguoju į efektingas atakas ir į tuos metimus, kurie padeda sugrąžinti intrigą. Man svarbiausia, kad rungtynės būtų įdomios ir intriguojančios. Jei įžeidžiau „Lietuvos ryto“ sirgalius, tai jų labai atsiprašau. Taip, rungtynių antroje pusėje sušukau garsiąją frazę, bet tai viskas juk buvo pusiau juokais“, – situaciją aiškino pats komentatorius.Anot V. Čeponio, pats jis stengiasi juokauti kuo mažiau, daugiau užsiima krepšinio analize, tačiau krepšinio aistruoliai itin pastebi jo pokštus.

„Apskritai tų mano juokelių nebūna tiek daug, stengiuosi kalbėti tik apie rungtynes, jas paanalizuoti, bet į tuos „bajeriukus“ kažkaip visi labai reaguoja. Tai gal reikės labiau surimtėti. Kita vertus, krepšinis man ir pramoga, manau, kaip ir daugeliui aistruolių, todėl kartais pajuokauju. Pripažįstu, kad ir suklystu ar kokį nevykusį „bajeriuką“ pasakau. Bandysiu pasitaisyti“, – socialinėje erdvėje savo paaiškinimą pateikė krepšinio komentatorius.

alt


Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama