Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Eurolygos mažasis finalas: CSKA – „Žalgiris“ (GYVAI)Sekmadienį Kauno „Žalgirio“ komanda sužais paskutiniąsias Eurolygos sezono rungtynes. Belgrade vykstančiose finalo ketverto varžybose žalgiriečiai kovoje dėl trečios vietos susitiks su Maskvos CSKA krepšininkais.Rungtynių pradžia Lietuvos laiku – 18.00 val.VAIZDO TRANSLIACIJA ČIA

VAIZDO TRANSLIACIJA ČIAĮprasta finalinių ketvertų dalyvė CSKA pastaraisiais metais dažnai žaidžia būtent mažajame finale. Dėl šios pozicijos rusai kovoja penktąjį kartą per pastaruosius šešis sezonus. Šiuose mačuose CSKA tik kartą tenkinosi ketvirtąja vieta (2014 m. pralaimėjus „Barcelona“ komandai), – rašo BasketNews.lt.

„Nusiteikti tokios rungtynėms nėra lengva, – pripažįsta CSKA treneris Dimitris Itoudis. – Manau, kad visi turi save motyvuoti.  Aš irgi esu iš tų, kurie sako, kad šios rungtynės yra nereikalingos, bet mes turime jas žaisti, tad bandysime atiduoti visas jėgas. Turime stengtis pergalingai užbaigti viso sezono darbą.“

„Žalgirio“ veteranai Beno Udrihas ir Paulius Jankūnas neabejoja, kad visi Kauno komandos krepšininkai atiduos visas jėgas dėl trečiosios vietos. Visiems „Žalgirio“ žaidėjams tai būtų pirmasis medalis Eurolygoje.

„Mums tos rungtynės tikrai daug ką reiškia. Norime jas laimėti. Atvažiavome į finalinį ketvertą ir pralošėme pusfinalį, tačiau tai nebuvo vienintelės rungtynės. Rytoj išeisime žaisti nusiteikę iš visų jėgų. Norime šį finalinį ketvertą užbaigt pergale“, – tinklalapiui „BasketNews.lt“ pasakojo P.Jankūnas.

altZalgiris.lt
Komentarai  

 
#1 Rima 2018-05-20 17:12
Sekmes vyrai mes laimesim!
Citata
 

ReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama