Reklaminis skydelis

Paieška
Apsilankyk!

Nuorodos

MyPlan.lt - interneto ir TV tiekėjai

Po „Žalgirio“ smūgio – negailestinga kritika CSKA: „Pasakyti du žodžius? Tai – gėdinga ir apgailėtina“ (Komentarai)DELFI.lt ir Krepsinis.lt

„Pralaimėjimas yra pralaimėjimas. Tai – apmaudu ir nemalonu. Bet atsilikti 20 taškų buvo gėdinga. Iš tos pusės žiūrint, gerai bent, kad pavyko sumažinti tą skirtumą“, – pareiškė netikėtai Maskvos CSKA gelbėtoju įsidarbinęs Michailas Kulaginas.Tai jo dėka maskviečiai sugebėjo per ketvirtą kėlinį iš minus 23 taškų priartėti prie Kauno „Žalgirio“ iki vos dviejų – 77:79.

Tiesa, toks rezultatas guodė ne visus.

Rusų politikas, Vladimiro Putino patarėjas ir VTB lygos garbės prezidentas Sergejus Ivanovas nevyniojo žodžių į cukraus vatą ir pažėrė žiaurios kritikos. „

Pasakyti du žodžius? Tai – gėdinga ir apgailėtina“, – nukirto jis.

Maskvos klubo prezidentas Andrejus Vatutinas ieškojo tam pateisinimų.„Vertinant įvykius negalima pamiršti, kad įtakos rezultatams turėjo Nando De Colo, Kyle'o Hineso ir Andrejaus Voroncevičiaus traumos. Mes iš tikrųjų gerai sužaidėme tik paskutinį „bronzinio“ mačo ketvirtį, kas visame finalo kontekste yra gerokai per mažai“, – kalbėjo A. Vatutinas.

„Noriu atsiprašyti sirgalių, kad nepateisinome vilčių. Labai ačiū visiems, kurie atvyko, visiems, kurie sirgo prie televizorių. Dabar ne pats geriausias mūsų gyvenimo momentas, esame nepaprastai nusivylę, tačiau mes turime išlikti vieningi ir kovoti dėl pergalės VTB Vieningoje lygoje. Emocijos – blogas dalykas priimant sprendimus. Jau ketvirtadienį laukia VTB Vieningosios lygos ketvirtfinalio rungtynės, reikia atsitiesti tiek morališkai, tiek fiziškai. Ir laiko tam nėra daug“, – tęsė A. Vatutinas.

„Pralaimėjimo priežastis – motyvacijos stoka, „Žalgiris“ buvo motyvuotas labiau. CSKA bandė gerbti žiūrovus, pačius save, tačiau iš tikrųjų žaidėjai buvo tiek sukrėsti pralaimėjimo pusfinalyje, kad tai negalėjo neturėti įtakos. Juk jie sužaidė puikų reguliarųjį sezoną, ir čia atvažiavo kaip pagrindiniai favoritai“, – situaciją vertino vyriausiasis Rusijos rinktinės treneris Sergejus Bazarevičius.

Visą straipsnį skaitykite čia

alt

altReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama