Reklaminis skydelis

„Žalgirio“ triumfą išvydo ir NBA lietuviai: provokuojantis klausimas J. Valančiūnui ir „papilnėjęs“ D. SabonisKauno „Žalgirio“ arenoje vakar savo dievaičių triumfą stebėjo beveik 11 tūkst. kauniečių, o tarp jų buvo įsitaisę ir keli itin galingo stoto vyrai.Tai – NBA rungtyniaujantys lietuviai Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis, savo sezonus baigę dar gegužės pradžioje. Pirmasis rungtynes stebėjo su buvusiu komandos draugu Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandoje Mindaugu Katelynu, o antrasis finale apsilankė su seserimi Aušrine.

J. Valančiūnas po mačo sudalyvavo ir improvizuotoje žalgiriečių šventėje arenos prieigose, kur LKL trofėjų iškovoję Kauno ekipos krepšininkai netruko užvilkti „centrui“ proginių „Žalgirio“ marškinėlių bei užduoti Toronto „Raptors“ žaidėjui provokuojančio klausimo.

„Ar baigsi karjerą „Žalgiryje“?“ – klausė Artūras Milaknis po to, kai renginio vedėjas Rytis Kazlauskas priminė, jog snaiperis jau turi daugiau čempionų žiedų nei Michaelas Jordanas.Nuo tiesaus atsakymo išsisukęs J. Valančiūnas atrėžė teiginiu, kad A. Milaknis yra geresnis už legendinį Čikagos „Bulls“ gynėją.

Savo ruožtu D. Sabonis „Žalgirio“ arenoje apsilankė su žaliai baltais marškinėliais, pažymėtais trečiuoju – Kevino Pangoso – numeriu. Lietuvis ir kanadietis prieš kelerius metus kartu žaidė Gonzagos universiteto komandoje ir nuo to laiko išliko gerais draugais, bendrauja ir sezono metu.

Tiesa, Lietuvos krepšinio gerbėjams išvydus D. Sabonį kilo ir dar vienas klausimas – ar individualiai po sezono dirbęs puolėjas nepriaugo svorio? Sutvirtėti fiziškai prieš naujojo sezono NBA kovas siekiantis lietuvis vos pasibaigus atkrintamosioms varžyboms dirbo JAV, o dabar grįžo į Lietuvą nacionalinės rinktinės kovoms. Jau ateinantį pirmadienį tiek jis, tiek J. Valančiūnas vyks į Palangą trumpai rinktinės stovyklai bei pasirengimui prieš atrankos į pasaulio čempionatą kovas Lenkijoje ir Vengrijoje.alt
Alfa.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklaminis skydelis

Reklama