Paieška


Apsilankyk!Reklama

(Ne)broliškos kontrolinės rungtynės: Lietuva – Latvija (Vaizdo transliacija)Prieš kelias dienas į treniruočių stovyklą Vilniuje susirinkę Lietuvos rinktinės krepšininkai jau šįvakar išsibandys ir aikštėje. Sostinės „Siemens" arenoje Dainiaus Adomaičio kariauna mėgins nugalėti kaimyninės Latvijos rinktinę.

Ketvirtajam atrankos į pasaulio čempionatą „langui" besiruošiantys lietuviai kartu sportuoja nuo penktadienio, o jos sudėtyje šįvakar vis dar trūks dviejų žaidėjų – Renaldas Seibutis tik šiandien grįžo iš Ispanijos bei rungtynes nuo atsarginių suolo stebės be sportinės aprangos, o Rokas Giedraitis į Lietuvą parvyks tik pasibaigus mačui su latviais. Tad iš viso savo dispozicijoje D. Adomaitis turės 10 krepšininkų.

Gerokai išretėjusios yra ir šiandieninių lietuvių varžovų – latvių – gretos. Nors prie komandos jau prisijungė dvi didžiausios šio „lango" žvaigždės – Janis Timma ir Janis Strelnieks, atstovavę komandai ir prieš kelias dienas Rygoje pralaimėtame mače prieš Suomiją, Latvijos rinktinės sudėtyje trūksta viso būrio kitų pajėgių krepšininkų – po traumos sveikstančio Kristapo Porzingio, brolių Dairio ir Davio Bertanių, Rolando Šmito, Anžejaus Pašečniko ir kitų.

Nepaisant broliško valstybių statuso, Lietuvos ir Latvijos rinktinių rungtynės paprastai nebūna pačios draugiškiausios. Praeityje per šių komandų susitikimus netrūko įvairių konfliktų ar netgi muštynių, o pernai Rygoje vykusiame susitikime taip pat netrūko emocijų. Jas 86:75 tuomet laimėjo K. Porzingio vedami latviai.

Lietuvos rinktinei tai bus vienintelis testas prieš jau po kelių dienų laukiančius išbandymus pasaulio čempionato atrankoje – penktadienį D. Adomaičio auklėtiniai Osijeko mieste kausis su kroatais, o kitą pirmadienį Vilniuje priims Nyderlandų rinktinę.

Šio vakaro rungtynių sostinėje pradžia – 19.30 val.

VAIZDO TRANSLIACIJA ČIAalt

BasketZone.lt


Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama