Reklaminis skydelis

„Ryto“ fanas kirto D. Motiejūnui: „Tai - nepagarba ne tik „Ryto“ fanams, bet ir Lietuvos krepšiniui“Po dvejų metų pertraukos į NBA grįžo Donatas Motiejūnas, o praėjusį savaitgalį jis viešėjo Lietuvoje, kur aplankė artimuosius. Čia 28 metų atletas pasižymėjo ir skandalingu poelgiu.
San Antonio „Spurs“ ekipoje rungtyniaujantis krepšininkas socialiniame tinkle pasidalino vaizdo įrašu, kuriame grįžęs į gimtąjį Kauną rado Vilniaus „Ryto“ komandos kombinezoną. Aukštaūgis taip supyko, kad jį išmetė pro duris.

„Kai grįžti namo į Kauną ir randi štai tokius kombinezonus. Štai ką mes tuomet darome“, - vaizdo įraše sako lietuvis.

Šis vaizdo įrašas tapo masiškai plintančių socialiniuose tinkluose. Peržiūrų skaičius perkopė daugiau nei 100 tūkstančių kartų.

Netrukus komentarų skiltyje užvirė tikras diskusijų „karas“, kuriame savo pozicijas ir pašaipius argumentus dėstė Kauno „Žalgirio“ gerbėjai, o įsižeidę „Ryto“ sirgaliai kirto atgal.Štai, vienas iš ištikimiausių „Ryto“ „B tribūnos“ fanų BasketZone.lt portalui teigė, jog toks D-Mo poelgis daro gėdą Lietuvos krepšiniui.

„Gėda. Toks jo poelgis yra nepagarba ne tik mums, „Ryto“ fanams ir ten rungtyniaujantiems žaidėjams bei treneriams, bet ir visam Lietuvos krepšiniui“, - trumpai, bet aiškiai rėžė „B tribūnos“ narys, kuris nenorėjo būti viešinamas.

Spėjama, kad šis D. Motiejūno poelgis galutiniai jam užtrenkė duris į Lietuvos krepšinio rinktinę tol, kol ją treniruos Dainius Adomaitis.

Primename, jog tarp D. Motiejūno ir D. Adomaičio yra perbėgusi juoda katė.
BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis