Reklaminis skydelis

Šaras turi konkurentą dėl „Grizzlies“ trenerio posto (Š. Jasikevičius ir „Cavaliers“ akiratyje)Vakar rašėme, jog ESPN žurnalistai Adrianas Wojnarowskis ir Brianas Windhorstas pranešė, jog Memfio „Grizzlies“ ekipa, kurioje rungtyniauja Jonas Valančiūnas, domisi galimybe vyriausiuoju ekipos treneriu paskirti Šarūną Jasikevičių.Skelbiama, kad kylanti Eurolygos žvaigždė ir „grizlių“ vadovai jau šią savaitę Kaune susitiks ir pasikalbės akis į akį.

„Grizzlies“ beveik du sezonus treniravo J. B. Bickerstaffas.

Š. Jasikevičius į NBA komandų radarus pateko praėjusią vasarą, kai į Europą pasikalbėti su Kauno „Žalgirio“ strategu atvyko Toronto „Raptors“ bosas Masai Ujiri. Nors tuomet nigerietis vyriausiojo trenerio darbą nusprendė pasiūlyti iki tol asistentu dirbusiam Nickui Nurse‘ui, Šaro pavardė išliko daugelio NBA generalinių vadybininkų akiratyje.

ESPN žurnalistai pažymi, jog Š. Jasikevičius pajėgiausios pasaulio krepšinio lygos atstovus vilioja savo susikurta reputacija Senajame žemyne – per kiek daugiau nei tris sezonus jis pasiekė puikių rezultatų su „Žalgiriu“, o pagrindinėmis lietuvio stiprybėmis išskiriama lyderystė, elitinis kamuolio judėjimas puolime ir plano išpildymas. Pasak JAV sporto žiniasklaidos gigantės, Šaro komanda kone kiekvieną sezoną pasiekia daugiau, nei iš jos buvo laukta.

O šiandien paaiškėjo, jog Š. Jasikevičius nėra vienintelis kandidatas „Grizzlies“ sąraše – be jo, į vyr. trenerio vietą dar pretenduoja Jutos „Jazz“ trenerio asistentas Alexas Jensenas. Pasak „The Athletic“, amerikietis antradienį jau buvo susitikęs su „grizlių“ atstovais.

Pasak JAV žiniasklaidos, būtent tarp šių dviejų kandidatų „Grizzlies“ ir pasirinks vyriausiąjį trenerį.Primename, jog po paskutnio Eurolygos ketvirtfinalio mačo Šaras jau buvo susitikęs ir su „Cavaliers“ atstovais, o pokalbyje dalyvavo ir krepšinio agentas Marius Rutkauskas bei netrukus prie jų prisijungęs „Žalgirio“ vadovas Paulius Motiejūnas.

Verta paminėti, kad „Cavaliers“ vadovybėje dirba ilgametis klubo vidurio puolėjas Žydrūnas Ilgauskas, kuris yra puikus Š. Jasikevičiaus draugas.

BasketZone.lt portalo šaltiniais, „Cavaliers“ norėtų Šarą matyti Klivlande, bet kaip vyriausiojo trenerio asistento vietoje.

Š. Jasikevičius su „Žalgiriu“ turi dar dvejus metus galiosiančią sutartį, tačiau po kiekvienų metų kaunietis turi galimybę praktiškai netrukdomas palikti gimtojo miesto komandą. Pasibaigus Eurolygos atkrintamosioms varžyboms Šaras tikino, jog iš Kauno jį ištraukti bus labai sunku, tačiau neatmetė tokio scenarijaus ir pabrėžė, kad turi sulaukti „labai įspūdingo“ pasiūlymo.

J. Valančiūnas į Memfį persikėlė po vasarį įvykusių mainų. Sutartį su šia ekipa jis turi ir kitam sezonui, tačiau šią vasarą gali ją vienašališkai nutraukti. Prieš kurį laiką „centras“ tikino, jog svarsto apie tokią galimybę bei norėtų su „Grizzlies“ pasirašyti ilgalaikę sutartį.Alfa.lt ir BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama