Paieška


Apsilankyk!Reklama

D. Suttonas socialiniuose tinkluose išplūdo visą Lietuvą: „Lietuva yra visiška mėšlo krūva“ (FOTO)Ispanijos krepšinio čempionato rungtynėse skandalą sukėlęs, varžovus apstumdęs ir 4 rungtynių diskvalifikacijos sulaukęs amerikietis Dominique'as Suttonas siautėjo socialiniuose tinkluose, kur skaudžiai gėlė ne tik gerbėjui, bet ir visai Lietuvai.Socialiniame tinkle „Instagram“ krepšininkas patalpino nuotrauką iš skandalingo mačo, o vienas lietuvis pakomentavo ir išsakė savo nuomonę.

„Suttonui reikia pakeisti 50 komandų, kad suprastų, jog jis, kaip krepšininkas yra mėšlas“, - rašė komentatorius.

Po kiek laiko jam atsikirto pats krepšininkas, kuris įžeidė jį ir visą Lietuvą.„Tu pyksti, nes „Rytas“ yra vieno žmogaus sėdynė, tu mažas kvaily.

Tavo šalis, Lietuva, yra visiška mėšlo krūva. „Čiulpk baklažaną“, klounas“, - rašė įpykęs D. Suttonas.
Primename, jog 32-ejų metų 196 cm ūgio D. Suttonas konfliktą sukėlė baigiantis rungtynėms prieš Saragosos „Tenyconta“ komanda, kai likus žaisti mažiau nei 8 sek. galingai sudėtas puolėjas susikibo su Carlosu Alocenu, o pribėgus kitiems abiejų komandų žaidėjams, jis bandė kumščiu trenkti ir dar vienam varžovui, o dar vieną parbloškė ant žemės.

D. Suttonas sezoną pradėjo Vilniaus „Ryto“ komandoje, tačiau dėl aikštingo charakterio jis vietą Dainiaus Adomaičio vadovaujamame kolektyve prarado ir persikėlė į Ispaniją.

BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama