R. Javtokas prabilo apie Šaro ateitį Kaune: atrodo, kad viskas gerai – Šaras dar lieka KauneKetvirtą sezoną prie Kauno „Žalgirio" vairo baigiantis Šarūnas Jasikevičius laikinojoje sostinėje veikiausiai liks ir kitąmet.Apie tai per „Žalgirio" ir Panevėžio „Lietkabelio" rungtynių ilgąją pertrauką parodytame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) reportaže prasitarė šalies čempionų sporto direktorius Robertas Javtokas.

„Gal netgi pernai buvo didesnis galvos skausmas. Nuo jo apsisprendimo labai daug priklauso. Atsiradus galimybei jam išeiti į NBA, iš mūsų pusės buvo tik džiaugsmas. Taip, mums atsirastų papildomų reikalų, bet mes žinome, kad neturėsime jo visą gyvenimą ir tai nebus vien Šaro era. Tam ruošiame ir bus sunku, bet, kaip sakau, pagal šią dieną atrodo, kad viskas gerai ir Šaras dar lieka", – tikino buvęs krepšininkas.

Žaidėjo aprangą į direktoriaus kostiumą iškeitęs R. Javtokas įvertino ir prabėgusį „Žalgirio" sezoną Eurolygoje, kurioje kauniečiai antrus metus nužengė iki ketvirtfinalio ir tik jame buvo sustabdyti reguliariojo sezono nugalėtojų Stambulo „Fenerbahče" krepšininkų.„Šis sezonas buvo sunkus visomis prasmėmis. Sezono pradžioje atrodė, kad davėme kovą, bet pralaimėjimai vienu tašku, po pratęsimo, atidavimai pabaigose, traumos... Visgi sezono pabaigoje komanda buvo tokia, kad tikėjome, jog galime eiti toli. Manau, kad sezonas tikrai pavyko", – tikino R. Javtokas.

Prieš kurį laiką viešojoje erdvėje pasirodė pranešimai, jog kitam sezonui „Žalgiris" vilioja du Lietuvos rinktinės narius – Luką Lekavičių ir Mindaugą Kuzminską. Nors R. Javtokas neatskleidė derybų su savo sezonus vis dar tęsiančiais žaidėjais detalių, jis pripažino, kad šalies čempionai savo gretose norėtų matyti abu šiuos krepšininkus.

„Lukas kol kas žaidžia „Panathinaikos" komandoje ir negalime daug ko komentuoti. Tai yra mūsų sistemos žaidėjas ir jį matyti komandoje būtų be galo džiugu. Žinoma, norėtume komandoje matyti ir Kuzminską – su tokiu universalumu pas Šarą jis galėtų žaisti net ir vidurio puolėjo pozicijoje. Jo puolimo arsenalas atvertų mums naujas galimybes. Bet tos rinkos kainos diktuoja savo sąlygas ir mes kartais negalime pasiimti tokio lygio žaidėjo, nors ir bandome", – aiškino R. Javtokas.


Alfa.lt


Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama