Reklaminis skydelis

Trečiosios LKL finalo rungtynės: „Žalgiris“ – „Rytas“ (VAIZDO TRANSLIACIJA)„Betsafe–LKL“ finalo serija sugrįžta į Kauną. Šeštadienį „Žalgirio“ arenoje bus sužaistos trečiosios finalo serijos rungtynės, kuriose Kauno „Žalgirio“ krepšininkai priims Vilniaus „Ryto“ komandą.Rungtynių ginčo kamuolys bus išmestas 17.20 val.

Jau nuo 16.00 val. prie „Žalgirio“ arenos įsikurs fanų zona, kurioje krepšinio aistruolių lauks ne tik gera nuotaika, tačiau ir įvairios pramogos bei žaidimai – savo taiklumą sirgaliai galės išbandyti dvejuose krepšinio konkursuose, kurių nugalėtojai sulauks „Žalgirio“ prizų. Į rungtynes besirenkantys žiūrovai galės pasipuošti nemokamomis laikinomis tatuiruotėmis ir leisti laiką ir stalo futbolo, petankės ar dartbolo žaidimuose.

Mariaus Grigonio atstovaujamas „Žalgiris“ finale kol kas žygiuoja tvirtai – laimėjo pirmas dvejas rungtynes ir laimėjęs šį vakarą triumfu pabaigtų sezoną.

Bet M.Grigonis įsitikinęs, kad pirmas dvejas rungtynes pralaimėjęs Vilniaus „Rytas“ rankų nenuleis.

„Per pirmas rungtynes pralaimėjome kovą dėl kamuolių, bet antrose rungtynėse jautėmės geriau. Reikia žaisti ir bandyti uždaryti seriją, – LKL.lt sakė M.Grigonis, naudingumu šį sezoną komandoje nusileidžiantis tik Brandonui Daviesui. – „Rytas“ nepasiduos ir turime demonstruoti solidų žaidimą.“

Tai bus trečias komandų susitikimas per penkias dienas. M.Grigonio teigimu, laiko apie nuovargį galvoti nėra. „Visą sezoną žaidėme įtemptu grafiku, mums tai nėra naujiena, – sakė vienas „Žalgirio“ lyderių. – Nematau reikalo šioje sezono stadijoje galvoti apie nuovargį.“

„Žalgiris“ šį vakarą gali devintą sezoną iš eilės laimėti Lietuvos čempionatą.

„Stengiamės apie tai negalvoti. Yra ne kartą buvę kai galvoji, jog laimėsiu, švęsiu, ir taip nenutinka. Turime rengtis rungtynėms, negalvoti, kad laukia paskutinės“, – pabrėžė M.Grigonis.
Zalgiris.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis