Reklaminis skydelis

Dar vienas LaVaro perliukas: „LiAngelo yra geresnis už Zioną Williamsoną, nes žaidė Lietuvoje“ (VIDEO)Garsusis tėtušis LaVaras Ballas toliau žarsto „perliukus“. Šįkart jis pareiškė, kad jo sūnus LiAngelo yra geresnis už NCAA žvaigždę Zioną Williamsoną, kuriam prognozuojamas pirmasis šių metų NBA naujokų biržos šaukimas.Negana to, amerikietis teigė, jog jei Gelo dalyvautų šių metų NBA Naujokų biržoje, tai jis būtų pirmasis šaukimas.

Pasak LaVaro, tai įtakos turėjo, kad LiAngelo gana anksti pradėjo žaisti profesionaliai.

„Kas tas Zionas? Jo jėga, kaip aštuoniolikmečio berniuko, o LiAngelo - 20-mečio vyro, kurio venomis teka Ballų jėga. Williamsonas nėra geras metikas, o universitete jis lipo per visus, tačiau to NBA daryti nebegalės, nes iškart bus sustabdytas.

Pažiūrėkite, kaip Gelo žaidė šį sezoną. Garantuoju, kad šiais metais jis turės NBA kontraktą. Pažiūrėkite į jį, niekas šiuo metu taip gerai nesudėtas antroje pozicijoje, kaip jis. Jis gali pataikyti iš toli, gali žaisti nugara. Jūs pamatysite. Džiaugiuosi, kad mano berniukas gana anksti pradėjo profesionalo karjerą, turime dėkoti Prienams“, - emocingai pasakojo LaVaras.Primename, jog praėjusią vasarą 19 metų 196 cm ūgio LiAngelo Ballas bandė prasimušti į NBA lygą per naujokų biržą, tačiau pašauktas nebuvo.

Įdomu, jog praėjusį sezoną Prienuose rungtyniavęs gynėjas šiemet neatstovavo jokiam profesionaliam klubui ir žaidė tėvo įkurtoje JBA lygoje.BasketZone.ltReklamaReklama

Reklaminis skydelis

Reklama

Ieškome darbuotojų

Reklama

Reklaminis skydelis