Paieška


Apsilankyk!Reklama

„AS Monaco“ gynėjas atskleidė apie „Žalgirio“ susidomėjimą (VIDEO)Monako „AS Monaco“ klube žaidęs Paulas Lacombe Prancūzijos žiniasklaidai prabilo apie Kauno „Žalgirio“ komandos susidomėjimą.„Panašu, kad „Žalgiris“ domisi manimi. Bet dar nieko konkretaus ir tai kiek painu“, - pasakojo atletas.

Tiesa, „Žalgiris“ jau baigė komplektaciją ir šio gynėjo Kaune kitą seZOną neišvysime. Tai patvirtino ir pats „Žalgirio“ vadovas Paulius Motiejūnas. Apie tai skaitykite čia.

Primename, kad BasketZone.lt daug ankščiau rašė, kad „Žalgirio“ į savo gretas viliojo šį gynėją. Apie tai rašėme čia.

29 metų 195 cm ūgio gynėjas Monako klube rungtnyiauja nuo 2017 metų ir Europos taurės turnyre vidutiniškai rinkdavo po 11 taškų, atkovodavo po 5,2 ir perimdavo po 1,3 kamuolio bei atlikdavo po 4 rezultatyvius perdavimus.

Per savo karjerą P. Lacombe taip pat vilkėjo Vilerbano ASVEL ir Strasbūro SIG klubo marškinėlius.„Žalgiris“ šį pavasarį ir vasarą jau paskelbė apie sutartis su keturiais naujais žaidėjais – Jocku Landale‘u, Nigelu Hayesu, Alexu Perezu ir Luku Lekavičiumi. Be to, pratęstos sutartys su Roku Jokubaičiu ir Artūru Milakniu, kiek anksčiau tas pats padaryta ir su kapitonu Pauliumi Jankūnu.

LKL čempionų gretas netrukus oficialiai papildys ir Zachas LeDay.

BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama