C. Osmanas siunčia žinutę pasauliui: „Nebijome nė vieno varžovo“Turkijos krepšinio žvaigždė Cedi Osmanas pareiškė, kad jie yra pajėgūs įveikti JAV krepšininkus.Jis taip pat atskleidė, kad nesibaimina jokio varžovo.

„Manau, kad žaidžiame gerai. Dvikova su prancūzais buvo svarbi, nes tai viena stipriausių rinktinių, kuri dalyvaus čempionate. Mums buvo labai svarbu pademonstruoti tokį žaidimą ir esame labai patenkinti pergale. Žinoma, tai dar nieko neįrodo, todėl mes kovosime ir toliau.

Šiuo metu neturime sukaupę daug patirties planetos pirmenybėse, nes mūsų gretose yra vos du tokie krepšininkai: Ersanas llyasova ir Semihas Erdenas. Tiesa, man 2014 metais irgi teko čia pažaisti, tačiau aikštėje praleidau mažai laiko“, - kalbėjo C. Osmanas.

Pasaulio pirmenybėse turkai E grupėje kovos su Čekija, JAV ir Japonija. Turkas mano, kad jų laukia nelengvas kelias, tačiau tiki, kad jie eis tolyn.

„Žinoma, JAV neturės savo geriausių krepšininkų, bet jie vis tiek turi daug gerų NBA žaidėjų. Tai sunku, bet juos įveikti nėra neįmanoma. Turime tikėti vieni kitais ir žaisti kietai. Mes nieko nebijome. Turėsime žaisti savo geriausią krepšinį, laimėti ir užimti pirmą vietą grupėje. Turime gerą komandą, galinčią tai padaryti“, - pasakojo krepšininkas.
BasketZone.ltReklama

Ieškome darbuotojų

Reklama